Spokey FIT ONE Sada na badminton – 2 rakety

Tento akční výrobek Spokey FIT ONE Sada na badminton - 2 rakety od značky Spokey snadno můžete získat právě nyní skutečně levně. Akční ceny již od 329 Kč
Cena: 329 Kč

Badmintonová sada Spokey FIT ONE:

– skládá se ze dvou raket s vysokým napětím výpletu určených k dynamické a přesné hře a obalu

stabilní, a na dotek příjemné rukojeti, které usnadňují ovládání raket a umožňuji silné, a hlavně přesné rány

– rakety jsou vyrobeny z kombinace oceli (shaft) a hliníku (hlava), díky čemuž jsou lehké a zároveň velmi odolné

Badminton, to je skvělá forma zábavy během společných setkání. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších her během společných letních pikniků či dovolených. To, co nejvíce přitahuje milovníky badmintonu, je neobvyklá dynamika hry. Důležitou roli zde hraje také strategie a schopnost předvídat soupeřovy tahy. Ke hře potřebujete správné vybavení – vše co potřebujete, abyste mohli začít, jsou rakety a míčky. Pokud se chcete zapojit do intenzivního a návykového světa badmintonu, nebo hledáte ideální vybavení pro zlepšení vašich dovedností, vsaďte na sadu Spokey FIT ONE, se kterou vaše hra vyskočí na ještě vyšší úroveň!

Přesvědčte se sami, jak intenzivní a návykový je badminton

Badmintonový set Spokey FIT ONE má vynikajícími parametry, které umožňují rychlou a přesnou hru. Rakety jsou vyrobeny z kombinace oceli (shaft), polyuretanu (grip) a hliníku (hlava), díky čemuž jsou neobyčejně lehké a zároveň velmi odolné. Mají stabilní úchop, který umožňuje silné, a především přesné rány. Pro spojení hlavy a shaftu je použitá spojka T-joint, která z vnější strany obklopuje spojované prvky. Omotávka rukojeti je vyrobena z polyuretanu, který je příjemný na dotek. Set je zabalen v praktickém průhledném obalu na zip, s popruhem pro snadné přenášení. S badmintonovou sadou Spokey FIT ONE budete připraveni hrát kdykoliv a kdekoliv!

Parametry:

materiál: ocel (shaft), hliník (hlava), PU (grip)

spojení: T-JOINT systém

grip: rozměr G3

hmotnost: 100 g (+/- 5 g)

délka: 665 mm (+/- 1 mm)

těžiště: 290–300 mm (+/- 5 mm)

napnutí výpletu: 7-8 kg

sada obsahuje: 2 rakety, 1 míček, obal

Váha: 0.21200 kg
Barva vícebarevná
Spokey FIT ONE Sada na badminton – 2 rakety u nás získáte za akční cenu 329 Kč.

Další produkty z kategorie Badmintonové sety

Další produkty od výrobce Spokey


Top