Spokey ELI Juniorská maska na šnorchlování

Neodolatelný výrobek Spokey ELI Juniorská maska na šnorchlování od značky Spokey snadno získáte zde teď právě za výhodnou cenu. Akční cena 235 Kč
Cena: 235 Kč

JUNIORSKÁ MASKA PRO ŠNORCHLOVÁNÍ SPOKEY ELI

Šnorchlování #veSpokeyStylu

Bez specializovaného vybavení může být obtížné obdivovat krásu podmořského světa a jeho magickou flóru a faunu. Masky byly vytvořeny speciálně pro milovníky podvodního dobrodružství! Díky nim bude šnorchlování, tedy sport, který spočívá v plavání na hladině vody s ponořenou tváří do vody a pozorování podvodního života, ještě lepší!

Ještě lepší viditelnost pod vodou

Maska pro šnorchlování Spokey ELI je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují bezpečnost pod vodou a zajišťují dlouhé a uspokojivé používání. Její tvar a lícnice jsou vyrobeny z PVC, které se snadno a dobře přizpůsobí obličeji. Velké tvrzené sklo zvyšuje perspektivu a šířku viditelnosti pod vodou.

Masky Spokey jsou vyrobeny pomocí nejnovějších technologií. Jsou dobře utěsněné, což znamená, že se voda během potápění nedostane dovnitř. U modelu Spokey ELI je sklo vyrobeno z tvrzeného TG skla, rám z PC a lícnice s páskem z PVC. Díky použití této kombinace materiálů, je použití masky opravdu bezpečné!

Velké sklo zaručuje velmi dobrou viditelnost

Pro úplné pohodlí při používání je vhodné se řídit doporučeními odborníků:

Je důležité, aby maska byla ideálně přizpůsobena tvaru obličeje. Proto nejprve přiložte masku na obličej, a až poté upravte její velikost pomocí regulovatelného pásku.

Pro zajištění delší trvanlivosti masky, ji po každém použití důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Po usušení masku skladujte v chladu a chraňte před slunečním zářením.

A pokud chcete, aby vaše maska vypadala i po mnoha použitích stále jako nová, vložte ji do vlažné vody a přidejte citronovou šťávu. Ponechejte ji v takto připravené vodě několik hodin. Díky tomu bude silikon, který mohl mezitím změnit svou barvu, vypadat znovu jako nový!

URČENO:

Rekreační šnorchlování, pro juniory

Parametry:

rám: PC

sklo: tvrzené TG

lícnice a pásek: PVC

pásek: možnost regulace délky

výborná viditelnost

Váha: 0.26000 kg
Barva Zelená
Spokey ELI Juniorská maska na šnorchlování u nás získáte za akční cenu 219 Kč.

Další produkty z kategorie Potápěčské masky

Další produkty od výrobce Spokey


Top