Spokey EKO FRIENDLY CARTA Termo obal na svačinu s poutkem, šedý, 20 x 12 x 30 cm

Tento velmi oblíbený produkt Spokey EKO FRIENDLY CARTA Termo obal na svačinu s poutkem, šedý, 20 x 12 x 30 cm pocházející od značky Spokey snadno pořídíte u nás teď ve slevě. Teď za akční cenu 205 Kč
Cena: 205 Kč

Ekologický termo obal na svačinu Spokey EKO FRIENDLY CARTA:

je součásti naší řady EKO – vyroben z voděodolného a mechanicky odolného materiálu Tyvek, který je 100% recyklovatelný

vnitřní hliníková vrstva zajišťuje tepelnou izolaci, která zabraňuje zahřívání obsahu, díky čemuž se skvěle hodí jako obal na snídani či oběd do školy nebo pro uchovávání kosmetiky, která by měla být skladována při nízkých teplotách

– vybaven poutkem pro snadné přenášení a zapínáním na magnet.

Hledáte náhradu za jednorázové obaly a plastové tašky, které se běžně používají k přepravě jídla do školy či do práce? Zvolte řešení, které je prvním krokem ke snížení znečištění životního prostředí! EKO FRIENDLY CARTA je 100 % recyklovatelný, mechanicky odolný, lehký a voděodolný obal pro opakované použití vyrobeny z Tyveku, který můžete mít vždy při sobě.

longdesc=Praktický obal na snídani

Spokey EKO CARTA je neuvěřitelně lehký! Je vyroben z materiálu Tyvek a vyztužen pěnou PE, což zajišťuje vynikající kvalitu a trvanlivost. Vnitřní hliníková vrstva zajišťuje vynikající tepelnou izolaci. Díky tomu se obal a jeho obsah nezahřívají! Díky obalu EKO CARTA udržíte svačinu a ovoce v chladu a stále čerstvé. Obal je navržen tak, abyste jej mohli mít stále po ruce. Pohodlné poutko usnadňuje jeho přenášení.

class= class=

Termo obal EKO CARTA je vodotěsný, takže jej lze využít také pro skladování kosmetiky, která by měla být uchovávána v chladu a suchu. Ekologický obal je velmi praktický i díky svým rozměrům (20 x 12 x 30 cm) a magnetickému zapínání. Je tím nejlepším řešením pro transport obědu do práce či do školy.

Vyroben z ekologických materiálů!

Po celém světe se produkuje velké množství plastů, které znečišťují naše životní prostředí. Odhaduje se, že do roku 2050, v přepočtu na hmotnost, bude v oceánech více plastů než ryb. Plast je materiál, který se v přírodě rozkládá více než 500 let. Jedná se o globální problém, který společnými silami můžeme ovlivnit. Prvním krokem k záchraně naší planety musí být změna našeho přístupu, našich návyků….a recyklace! Spokey se připojuje k misi ochrany životního prostředí, a proto k výrobě naší linie EKO využíváme recyklovatelné materiály. Ekologický termo obal Spokey EKO FRIENDLY CARTA je vyroben z lehkého, voděodolného a mechanicky odolného materiálu Tyvek, který je známy díky své 100 % recyklovatelnosti!

Parametry:

materiál: Tyvek (100% recyklovaný materiál), pěna PE, hliníková fólie

rozměry: 20 x 12 x 30 cm

objem: 4,3 l

maximální nosnost: 3 kg

Informace pro velkoodběratele:

balení: 40 ks/karton

možný prodej po 1 ks

Váha: 0.10000 kg
Barva šedá
Spokey EKO FRIENDLY CARTA Termo obal na svačinu s poutkem, šedý, 20 x 12 x 30 cm u nás získáte za akční cenu 205 Kč.

Další produkty z kategorie Chladící tašky a boxy

Další produkty od výrobce Spokey


Top