Sharp Shape Závěsný Systém Yellow

Kvalitní a velmi žádaný kus Sharp Shape Závěsný Systém Yellow od populárního výrobce Sharp Shape snadno seženete zde teď právě ve slevě! Cena od 699 Kč
Cena: 699 Kč

Závěsný systém včetně úchytu do dveří, nosnost 150 kg, pěnová madla, kvalitní provedení. S unikátním závěsným systémem SHARP SHAPE dokáže efektivně posilovat svalstvo celého těla a to za pomoci vlastní váhy. Závěsný systém se skládá z popruhů, karabin a přezek, díky kterým lze cvičit prakticky kdekoliv a posilovat tak celé tělo. Mechanismus také umožňuje upevnění ke dveřím. Díky mnoha různorodým cvikům lze systematicky procvičit a posílit svalstvo komplexně. Tato víceúčelová posilovací a rehabilitační pomůcka vám poslouží ke kondičnímu i balančnímu cvičení.

Klíčové vlastnosti:

maximální nosnost 150 kg
délka popruhů od 145 cm do 248 cm
kompaktní balení
nízká hmotnost

Jak to funguje?

V závislosti na úhlu těla se zvyšuje či snižuje intenzita zatížení. Výhodou je zapojení vnitřního (kosterního) svalstva, které je důležité pro stabilitu těla v přirozených polohách. Systém je opatřen kovovou karabinou pro snadné upevnění a dále kovovými přezkami pro nastavení délky popruhů. Komfortní držení je zajištěno měkkými úchopy pro ruce i nohy. Díky kompaktnímu balení a nízké hmotnosti si jej můžete vzít kamkoliv s sebou.

Původně byl tento systém vyvinut americkou armádou, která ho využívá při svých fyzických trénincích. Od té doby je ve světě běžnou součástí sportovních příprav vrcholových sportovců a lidí se zdravým životním stylem.
Barva žlutá
Sharp Shape Závěsný Systém Yellow u nás získáte za akční cenu 699 Kč.

Další produkty z kategorie Popruhy na jógu

Další produkty od výrobce Sharp Shape


Top