Sedco Trampolína s madlem YQA50 – kruhová 102 cm

Unikátní a oblíbený produkt Sedco Trampolína s madlem YQA50 - kruhová 102 cm od oblíbené značky Sedco snadno seženete tady nyní opravdu levně! Akční cena již od 2223 Kč
Cena: 2223 Kč

Nový model fitness trampolín s T-madlem. Trampolína Sedco je perfektní pro domácí cvičení i veřejné využití, např. ve fitness nebo sportovních centrech. Trampolína je vhodná zejména ke zlepšení kondice, koordinace těla, spalování tuku a procvičení všech svalů na těle. Nohy trampolíny jsou vybaveny gumovými koncovkami s protiskluzovou drážkou, aby nedocházelo k poničení podlahy a celé cvičení probíhalo bezpečně bez prokluzování. Na tvrdých a hladkých podlahách se tedy trampolína při skákání neposouvá, ale je stabilní. Specialitou konstrukce trampolíny je také tichost při používání. Je tak vhodná i do domácností, kde si nemůžete dovolit hlučné cvičení či hlasité dopady na trampolínu. Toto zajišťují speciální úchyty na elastické gumy trampolíny v kombinaci se SOFT NOICE REDUCTION technologií na spodu nožek.
Skákací odrazová podložka je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu, který je odolný proti poškrábání a roztržení, poskytuje dlouhou životnost a vynikající stabilitu. Výhodou je také výškově nastavitelná T-rukojeť, díky které sedne všem lidem i věkovým kategoriím dle výškových požadavků. Montáž trampolíny zabere cca 30 minut a její uskladnění je snadné díky poměrně rychlé možnosti odejmutí nožek.

Technický popis:
– Výrobce: Sedco
– Maximální nosnost: 100 kg
– Výška nohou trampolíny: 25 cm
– Elastické gumy místo pružin pro snížení hluku při cvičení
– Materiál skákací plochy: PP mat.
– UV-odolnost
– Nastavitelná výška T-madla
– Počet nožek: 6
– Průměr trampolíny: 102 cm
Barva černá
Sedco Trampolína s madlem YQA50 – kruhová 102 cm u nás získáte za akční cenu 2223 Kč.

Další produkty z kategorie Trampolíny

Další produkty od výrobce Sedco


Top