Sedco Trampolína PREMIUM 366 cm + ochranná síť

Akční výrobek Sedco Trampolína PREMIUM 366 cm + ochranná síť od známé společnosti Sedco jednoduše seženete u nás nyní za výhodnou cenu. Cena již od 7524 Kč
Cena: 7524 Kč

Zcela nová modelová řada trampolín SEDCO PREMIUM byla speciálně navržená a vyrobená pro bezpečnou zábavu. Umožněte svým dětem a nejen jim skvělou zábavu a sportovní vyžití na vaší zahradě. Skákání na trampolíně je velmi oblíbenou zábavou dětí i mnoha dospělých. Vyplavte do těla endorfiny, vraťte se do dětských let nebo si jen tak zarelaxujte a odpoutejte se od běžných starostí a stresu. Skákání na trampolíně znatelně zlepšuje motorické schopnosti. Pro dospělé pomáhají trampolíny skvěle odbourávat stres a procvičit svaly.

Tato konstrukce trampolíny je vyrobená z kvalitní galvanizované oceli s vynikající odolností proti korozi. 4 Nohy ve tvaru W poskytuje trampolíně zmíněnou vynikající stabilitu při jejím užívání a dovolují zatížení až do 120 kg. Odrazová plocha trampolíny je vyrobená z polypropylenové tkaniny (PP Mesh) s vodoodpudivým povrchem a odolností proti UV záření. Horní ochranná síť má vstup opatřený zipem. Maximální možnou bezpečnost pak zajištuje polstrovaný obvodový pás (kryt pružin), který překrývá pružiny po celém obvodu trampolíny. Trampolína splňuje všechny bezpečnostní normy a zajišťuje zábavu pro celou rodinu. Celá trampolína má moderní pestrý design, který se hodí do každého prostředí. Fotografie je pouze ilustrační.

Technický popis trampolíny:
– Výrobce: Sedco
– Průměr: 366 cm
– Výška trampolíny: 85 cm
– 8 nohou (Spojené do 4-W noh)
– Potah pružin: 310g PVC + 130g PE
– Délka pružin: 140 mm
– Nosnost: 120 kg
– Síť součástí balení
– Pozinkovaná konstrukce odolná vůči korozi
– Počet pružin: 72
– rozměry nohou: 38×1.2 mm
– UV odolné

Technický popis ochranné sítě:
– Materiál sítě: PE
– Materiál konstrukce: FibreGlass
– Výška samotné sítě: 180 cm
– Trubice/Spoje/Rámy: 25 x 1,2mm
– Pokrytí tyčí: 10 mm EPE foam

Součástí SETu:
– Trampolína
– Ochranná síť
– Kryt na pružiny
– Žebřík
Barva černá
Sedco Trampolína PREMIUM 366 cm + ochranná síť u nás získáte za akční cenu 7524 Kč.

Další produkty z kategorie Trampolíny

Další produkty od výrobce Sedco


Top