Sedco SU BALL EXTRA 63cm

Unikátní výrobek Sedco SU BALL EXTRA 63cm od známé společnosti Sedco jednoduše získáte tady teď právě skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 1489 Kč
Cena: 1489 Kč

Balanční podložka Bosu 63cm přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu. Pomocí dvou pružných madel u balanční podložky snadno procvičíte svaly horních i dolních končetin. Upuštěním tlaku pak lze upravovat obtížnost cvičení. Při posilování a cvičení se zapojuje více svalových skupin a využivá se pouze vlastní váha. Cvičení na balanční podložce nabízí velkou variabilitu cviků a možnosti kombinace cvičení například s overbalem nebo gumou. Jednokomorová vzduchová podložka vyrobeno z vysoce odolných materiálů, upravení obtížnosti upuštěním tlaku hustící ventil pro dohuštění protiskluzová úprava, 2 přídavná madla umožňující maximální variabilitu cviků.
Součástí balení pumpa na nafouknutí vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů.
Parametry:
průměr 63 cm, včetně rámu,
nosnost 150 kg, váha 5,8kg
výška 22 cm
Výhody cvičení –  vytvaruje a zeštíhluje nohy odstraníte přebytečný tělesný tuk dochází ke zpevňování postavy a držení těla zlepšíte držení těla přispívá k rozvoji koordinace pohybu cvičením dochází k posílení stabilizačních svalových partií cvičení napomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu pomáhá při odstraňování bolesti zad a kloubů využití vlastní váhy.
Barva modrá
Sedco SU BALL EXTRA 63cm u nás získáte za akční cenu 1489 Kč.

Další produkty z kategorie Balanční podložky

Další produkty od výrobce Sedco


Top