Sedco S303 MAGNUM 4.4 26/20 Černá

Unikátní kus Sedco S303 MAGNUM 4.4 26/20 Černá od populární značky Sedco pořídíte zde teď právě téměř zdarma. Teď v akci 6921 Kč
Cena: 6921 Kč

Nový, modernější, pokročilejší a výkonnější model koloběžky z řady MAGNUM přelomové kolekce 2019/20. Nový model sebou přináší spoustu zlepšováků a novinek, aby byla jízda ještě příjemnější, než kdy dřív. Jak se již od řady MAGNUM očekává, koloběžka je tvořena spolu s novou a originální konstrukcí kol ze slitiny magnésia. Tato nová technologie (Magnesium Alloy Wheels) znatelně zlepšuje výdrž, celkovou životnost a obecné jízdní vlastnosti koloběžky. Minimalizuje jakékoliv možnosti „Osmice“.
Nový model přichází s vylepšenými brzdami na minerální olej značky TEKTRO. Tyto špičkové brzdy Vám zajišťují okamžitou odezvu a naprostou bezpečenost při používání. koloběžky. Řídítka BMX modelu jsou potaženy pogumovaným voděodolným povrchem, tvořeným z protiskluzového materiálu, který zvládá odolávat potu a zlepšuje požitek při delší době jízdy.
Celá konstrukce je perfektně stabilní a pevná. Naprosté pohodlí při jízdě Vám zajistí také lehký, ale velice odolný rám DOMLIN ze slitiny hliníku. Na předním kole najdete i odpruženou vidlici ZOOM, která pohlcuje vibrace při méně příznivém povrchu a umožňuje tak bez problémů jezdit na koloběžce i větší vzdálenosti bez nepříjemného pocitu nebo bolestí rukou. Na efektivním pohlcování vibrací se podílí také odolné pláště KENDA, které Vás rozhodně nenechají ve štychu.
Koloběžka dominuje zejména v městské a silniční dopravě. Díky 26-ti palcovému přednímu kolu zvládnete i méně příznivý povrch, případně nerovné a problematičtější cesty.
Koloběžka je skvělá pro začínající i mírně pokročilější jezdce. Celá konstrukce je dostatečně pružná a přizpůsobivá terénu. Nášlap je dostatečně vysoko na to, aby se nestřetl s povrchem cesty. Na povrchu nášlapu naleznete protiskluzové opatření, pro ještě bezpečnější cestování.
Koloběžka má také vyztužené tlumiče, které značně zvyšují životnost koloběžky a redukují vibrace při jízdě.
Sedco MAGNUM Vás potěší i svou nízkou hmotností. Obzvlášť díky konstrukci, která je znatelnější snažší pro manipulaci, než běžné koloběžky s celo-kovovou konstrukcí.
Celou koloběžku doplňuje i dodatečné vybavení jako blatník zadního kola a užitečný držák na pití.

Technický popis:
– Doporučený věk: 12-99
– Velikost kol: 26/20
– Výška jezdce: 150 cm a více
– Nosnost: 100 kg
– Výška řidítek: 104-110cm
– Šířka řidítek: 60 cm
– Celková délka: 181 cm
– Délka nášlapu: 35,5 cm
– Výška nášlapu: 16,5 cm
– Pneumatiky: přední 26*1.75, zadní: 20*1.75
– Hmotnost: 13 kg
– Technologie slitiny magnésiových kol – Magnesium Alloy Wheels
– Řídítka: BMX Model – Slitina Alu
– Pogumovaná řídítka s protiskluzem a odolností vůči potu
– Nášlap s protiskluzovou konstrukcí povrchu
– Přední i zadní brzda: TEKTRO – Hydraulické; Na minerální olej
– Rám: DOMLIN – Slitina Alu
– Spolehlivé pláště KENDA
– Odpružená vidlice ZOOM pohlcující vibrace
– Vyztužení tlumičů na odpružené vidlici
– Držák na pití
– Blatník zadního kola
– Model vhodný do měst, na silnice, stezky i mírně obtížný terén
Průměr kol 26″
Sedco S303 MAGNUM 4.4 26/20 Černá u nás získáte za akční cenu 6921 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Sedco


Top