Sedco Gumová fitness 50x50x2,0 cm

Tento nejprodávanější produkt Sedco Gumová fitness 50x50x2,0 cm od kvalitní značky Sedco pořídíte na našich stránkách opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 289 Kč
Cena: 289 Kč

Všude tam, kde se cvičí nebo provozuje jakýkoli sport, je nesmírně důležitá podlaha. Ač se to nezdá, hraje svou důležitou roli, protože díky ní můžete ušetřit spoustu peněz. Investujte chytře do té správné. Podlaha je odolná a splňuje veškeré požadavky, které od ní očekáváte. Výhody, které plynou z gumové podlahy oproti jiným materiálů, jsou obrovské. Podlaha skvěle vypadá, perfektně se udržuje, je příjemná na dotek, chrání proti poničení původní podlahy a činek, tlumí hluk a vibrace a je velmi ohebná. Díky těmto a dalším výhodám je skvělá do všech zatěžovaných provozů.
Gumové puzzle jsou vhodné do všech cvičebních prostor, kde chcete uchránit podlahu před poškozením. Enormní tvrdost není jedinou výhodou, ale přidávají se i vysoká hustota materiálu a schopnost tlumit hluk. Puzzle mají výhodu také oproti ostatním druhům podlah, protože se nemusí lepit a manipulace s nimi je velmi jednoduchá.

Technický popis:
– Výrobce: Sedco
– Barva: Černá
– Motiv: Galaxy
– Tloušťka 2 cm
– Skládatelné dohromady
– Rozměry: 50×50 cm
– Protiskluzová
– Materiál: Drcený gumový granulát + barevná příměs EPDM 10%
– Vhodné pod těžké předměty
– Vysoká odolnost
– Tlumení hluku
– Tepelný izolant
– Vhodné i na cvičení s vlastní vahou
– Ideální do fitness center i crossfit gymů
Barva černá
Sedco Gumová fitness 50x50x2,0 cm u nás získáte za akční cenu 289 Kč.

Další produkty z kategorie Podložky na cvičení

Další produkty od výrobce Sedco


Top