Sedco CX-GB1510 DOME BALL 60 cm s madly

Unikátní a žádaný kus Sedco CX-GB1510 DOME BALL 60 cm s madly pocházející od značky Sedco jednoduše seženete tady teď právě za výhodnou cenu. Cena od 1971 Kč
Cena: 1971 Kč

Balanční podložka Sedco CX-GB1510 určena k funkčnímu tréninku kombinujícího vše, co váš pohybový aparát potřebuje. Dobře rozvinuté hluboké stabilizační svalstvo, silný střed těla, zpevnění postavy, zlepšení koordinace a skvěle odtrénované horní i spodní partie jsou hlavní aspekty, které cvičením s pomůckou získáte a procvičíte. Cvičení s balanční podložkou je snadné. Začít můžete prostým udržením rovnováhy poté, co si na balanční podložku stoupnete. Díky regulačnímu ventilu jednoduše balanční podložku nafouknete či vyfouknete, čímž rychle změníte obtížnost cvičení (pokud podložku více vyfouknete, stane se cvičení obtížnějším a naopak). Pro pokročilé je zde ještě jedna možnost: zkuste udržet rovnováhu s plastovou základnou otočenou nahoru, nebo zařaďte dvojici gumových táhel pro posílení horní poloviny těla. Vyzkoušet můžete i dřepy či kliky na pevné i oválně straně, či další nepřeberné množství cviků.

Balanční podložka SEDCO CX-GB1510 je nejen výjimečná svým využitím, ale i provedením. Balanční podložka má ergonomicky tvarovaný povrch s nepravidelnými liniemi, které slouží k ještě lepšímu prokrvení a dopomáhají správné cirkulaci krve. Míč je vyroben z odolného PVC materiálu a jeho pevnou základnu tvoří tvrzený plast. Součástí jsou i dvě odnímatelná gumová táhla zakončená pohodlnou rukojetí zajišťující maximální pohodlí během cvičení.

Technický popis:
– Výrobce: Sedco
– Pomůcka určena k posilování i tréninku stability a koordinace
– Dvě snadno odnímatelná ergonomická madla
– Snadná změna obtížnosti cvičení (upustíte či připustíte vzduch)
– Součástí balení je i vzduchová pumpa
– Materiál: měkká část z PVC, tvrdá nosná plocha z tvrzeného plastu
– Ergonomicky tvarované rysy povrchu balanční podložky
– Průměr: 60 cm
– Hmotnost: 5,2 kg
– Nosnost: 120 kg
Barva šedá
Sedco CX-GB1510 DOME BALL 60 cm s madly u nás získáte za akční cenu 1971 Kč.

Další produkty z kategorie Balanční podložky

Další produkty od výrobce Sedco


Top