Sedco Balanční podložka SU BALL EXTRA vroubkovaná 63cm

Tento akční produkt Sedco Balanční podložka SU BALL EXTRA vroubkovaná 63cm od známé značky Sedco jednoduše můžete najít zde teď právě za výhodnou cenu. Nabídky již od 1476 Kč
Cena: 1476 Kč

Balanční podložka SU 63cm přispívá k rozvoji koordinace pohybu a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují. Cvičení napomáhá k odstranění stresu, svalového napětí a nerovnováhy. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a pomáhá zpevňovat postavu. Ergonomické vroubky na povrchu podložky napomáhají lepšímu prokrvení chodidel. Pomocí dvou pružných madel u balanční podložky snadno procvičíte svaly horních i dolních končetin. Upuštěním tlaku pak lze upravovat obtížnost cvičení. Při posilování a cvičení se zapojuje více svalových skupin a využivá se pouze vlastní váha. Cvičení na balanční podložce nabízí velkou variabilitu cviků a možnosti kombinace cvičení například s overbalem nebo gumou. Jednokomorová vzduchová podložka vyrobeno z vysoce odolných materiálů, upravení obtížnosti upuštěním tlaku hustící ventil pro dohuštění protiskluzová úprava, 2 přídavná madla umožňující maximální variabilitu cviků. Součástí balení pumpa na nafouknutí vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů.

Technický popis:
– průměr: 63 cm včetně rámu
– Vroubky pro lepší prokrvení chodidel
– nosnost 150 kg
– výška 22 cm
– součástí balení jsou madla
– hmotnost: 5,8kg
– barva: modrá Výhody cvičení:
Vytvaruje a zeštíhluje nohy odstraníte přebytečný tělesný tuk dochází ke zpevňování postavy a držení těla zlepšíte držení těla přispívá k rozvoji koordinace pohybu cvičením dochází k posílení stabilizačních svalových partií cvičení napomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu pomáhá při odstraňování bolesti zad a kloubů využití vlastní váhy.
Barva modrá
Sedco Balanční podložka SU BALL EXTRA vroubkovaná 63cm u nás získáte za akční cenu 1476 Kč.

Další produkty z kategorie Balanční podložky

Další produkty od výrobce Sedco


Top