Scitec ProB 36 kapslí

Velmi žádaný produkt Scitec ProB 36 kapslí od top značky Scitec Nutrition jednoduše naleznete tady nyní skutečně výhodně! Teď v akci 489 Kč
Cena: 489 Kč

ProB od Scitec obsahuje celkem 10×10(9) CFU živých bakterií.

Scitec ProB v bodech:

  • Celkem 10×109 CFU s živými bakteriemi
  • Lactobacillus helveticus 3,5×109 CFU*
  • Lactobacillus rhamnosus 2,5×109 CFU*
  • Bifidobacterium longum 2×109 CFU*
  • Lactobacillus paracasei 2×109 CFU*
  • 40 mg vitamínu C

Lidské tělo obsahuje téměř 2 kg bakterií a dalších mikroorganismů. Ty lze nalézt doslova na každém povrchu naší kůže a v našich orgánech, včetně žaludku, úst a střev. (1)

Zhruba třetina z toho je společná všem lidem, ale zbývající 2/3 mají proměnlivé složení, stejně jako vzor našich otisků prstů. (1)

Všechny tyto bakterie se nazývají mikrobiom a počet mikrobů, které tvoří mikrobiom, je asi desetkrát větší než naše vlastní buňky. (1)

Organismus dospělého člověka obsahuje téměř 100 bilionů bakterií s nejméně 1000 různými druhy, které produkují téměř 3 miliony genů, což je 150krát více než lidský genom. (1)

Tato čísla ukazují důležitost mikrokosmu, se kterým žijeme. Ve skutečnosti tak důležité, že v posledních desetiletích byla uznána důležitost osy mikrobiom-střevo-mozek (1)

Nejběžnějšími bakteriemi ve střevě jsou bifidobacterium a lactobacillus species, které jsou také široce studovány v mikrobiologii (1)

Tyto bakterie jsou přijímány orálně a přilnou ke GI traktu, aby koexistovaly těsně s lidským tělem jako členové normální flóry GI traktu.

Produkt ProB společnosti Scitec Nutrition obsahuje čtyři kmeny živých bakterií vyskytujících se v lidském gastrointestinálním traktu a také 40 mg vitamínu C.

*Colony Forming Unit – počet živých a aktivních bakterií na denní porci

(1) Bermon S, Petriz B, Kajeniene A, Prestes J, Castell L, Franco OL. The microbiota: an exercise immunology perspective. Exerc Immunol Rev. 2015;21:70-9. PMID: 25825908.

Doporučené dávkování Scitec ProB:

  • Užívejte 1 kapsli denně nalačno a zapijte sklenicí vody.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu.

Nutriční hodnoty Scitec ProB 36 kapslí:

1 kapsle RHP
Všechny bakterie 10 x 10^⁹ CFU*
Z toho Lactobacillus helveticus 3,5 x 10^⁹ CFU*
Z toho Lactobacillus rhamnosus 2,5 x 10^⁹ CFU*
Z toho Bifidobacterium longum 2 x 10^⁹ CFU*
Z toho Lactobacillus paracasei 2 x 10^⁹ CFU*
Vitamin C 40 mg 50 %

RHP – referenční hodnota příjmu

*CFU: Colony forming units (jednotky tvořící kolonii)

Složení:

Biotiq formula 54,7 % [bramborový škrob, Lactobacillus helveticus Lafti® L10 ND, Lactobacillus rhamnosus GG AF, Bifidobacterium longum Rosell®-175 (R0175), Lactobacillus paracasei Lafti® L26 AF, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), kyselina L-askorbová], objemové činidlo (celulózový gel), obal tobolky (želatina), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

Alergeny:

Neobsahuje.

Barva vícebarevná
Scitec ProB 36 kapslí u nás získáte za akční cenu 479 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní sportovní výživa

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top