Science in Sport Go Energy Bake 12 x 50 g

Ve slevě tento výrobek Science in Sport Go Energy Bake 12 x 50 g od kvalitní značky Science in Sport snadno můžete najít tady teď za výhodnou cenu! Nabídka již od 489 Kč
Cena: 489 Kč

Go Energy Bake je lahodná sportovní tyčinka, která vám pomůže s doplněním energie během tréninku i v průběhu dne. Obsahuje komplexní i jednoduché sacharidy, které jsou zásadní pro udržení optimálního sportovního výkonu. Nejvíce ji tak ocení vytrvalci, zejména pak běžci, cyklisté nebo milovníci vysokohorské turistiky. Navíc potěší skvělou chutí a měkkou texturou s osvěžující ovocnou náplní.

Go Energy Bake – lahodná tyčinka s měkkou texturou a ovocným vnitřkem, která se skvěle hodí na doplnění energie během tréninku

Go Energy Bake je sportovní tyčinka, která vám pomůže s doplněním energie na tréninku, a navíc si na ní skvěle pochutnáte. Složení má navržené speciálně pro uspokojení potřeb aktivních lidí. Obsahuje tak jednoduché i komplexní sacharidy, které vám dodají rychlou i postupně se uvolňující energii. Z jedné porce přijmete 30 g sacharidů, které jsou klíčové pro udržení optimální intenzity sportovního výkonu.

Tato pečená tyčinka má měkkou texturu a po zakousnutí vás potěší osvěžující ovocnou náplní. Její lahodnou chuť si zamilujete během jakékoliv sportovní aktivity, ale určitě jí neodoláte ani v průběhu dne. Můžete si ji jednoduše přibalit na trénink. Nejvíce ji tak ocení vytrvalostní sportovci, jako jsou běžci, cyklisté nebo milovníci horské turistiky. Navíc vás potěší i fakt, že produkty značky Science in Sport jsou pravidelně testovány, což zaručuje zachování nejvyšší kvality a maximální možnou čistotu produktu.

Go Energy Bake a jeho výhody

  • pečená sportovní tyčinka s ovocnou náplní
  • pomůže s doplněním energie během sportu
  • obsahuje 30 g sacharidů
  • je zdrojem rychle i postupně se uvolňující energie
  • má lahodnou chuť a měkkou texturu
  • je ideální pro vytrvalostní sportovce
  • ocení ji všichni aktivní jedinci

Složení

Příchuť citron: pšeničná mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), fruktóza, citrónová náplň (15 %) (koncentrát jablečné šťávy, fruktóza, arabská guma, rostlinný glycerin, sušené mléko, olivový olej, kokosový olej, ovesná mouka, aroma, přírodní barvivo (kurkumin), rostlinný glycerin, olivový olej, vejce, arabská guma, mléčný protein, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), extrakt ze zeleného čaje.

Příchuť pomeranč: pšeničná mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), fruktóza, pomerančová náplň (15 %) (koncentrát jablečné šťávy, fruktóza, arabská guma, rostlinný glycerin, sušené mléko, olivový olej, kokosový olej, ovesná mouka, aroma, přírodní barvivo (beta-karoten, kurkumin), rostlinný glycerin, olivový olej, vejce, arabská guma, mléčný protein, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), extrakt ze zeleného čaje.

Příchuť jahoda: pšeničná mouka (pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, thiamin), fruktóza, jahodová náplň (15 %) (koncentrát jablečné šťávy, fruktóza, arabská guma, rostlinný glycerin, sušené mléko, olivový olej, kokosový olej, ovesná mouka, aroma, přírodní barvivo (černá mrkev), rostlinný glycerin, olivový olej, vejce, arabská guma, mléčný protein, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), extrakt ze zeleného čaje.

Dávkování

Konzumujte 1-2 tyčinky každou hodinu během déletrvající sportovní aktivity.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty – příchuť citron, pomeranč, jahoda 100 g 50 g
Energetická hodnota 1590 kJ / 380 kcal 795 kJ / 190 kcal
Tuky 10 g 5 g
z toho nasycené tuky 2,7 g 1,4 g
Sacharidy 62 g 30 g
z toho cukry 23 g 11 g
Bílkoviny 7 g 3,5 g
Sůl 50 mg 25 mg

Upozornění

Informace o alergenech, včetně obilovin obsahujících lepek, naleznete tučně. Může obsahovat také sóju, ořechy a arašídy.

Příchuť citrón
Science in Sport Go Energy Bake 12 x 50 g u nás získáte za akční cenu 489 Kč.

Další produkty z kategorie Proteinové tyčinky

Další produkty od výrobce Science in Sport


Top