Salming Hawk Kickzone 35 White JR

Kvalitní produkt Salming Hawk Kickzone 35 White JR od oblíbené značky Salming snadno získáte zde teď právě ve slevě! Akční ceny od 1799 Kč
Cena: 1799 Kč

Juniorská florbalka s technologií Kickzone s oblíbenou zahnutou čepelí Hawk v bílém designu. Parametry:

Omotávka: Ultimate Grip
Profil držení: kulatý
Tvrdost florbalky: 35
Typ čepele: Hawk
Cerfitikace IFF: ano
Materiál čepele: Endurance
Barva: bílá
Technologie: KickZone
Kolekce: 2023/24
Materiál shaftu: 100 % skelná vlákna (glass fiber)
Hmotnost: 257 g (87 cm)
Materiál shaftu – obecně: Glass Fiber

Florbalka s tvrdostí 35 patří mezi měkké, které doporučujeme naprostým začátečníkům a dětem. Čím vyšší číslo tvrdosti florbalky, tím měkčí shaft. Volba správné tvrdosti shaftu dokáže pozitivně ovlivnit vaší techniku a střelbu.

Technologie shaftu

KickZone™

Díky technologii KickZone™ dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.

Čepel Salming Hawk

Čepel Salming Hawk je předzahnutá čepel s tenčím rámem. Samotná čepel vyniká především svou strukturovanou forhendovou částí, která je po celé své ploše vroubkovaná. Toto vroubkování vylepšuje kontrolu míčku na čepeli a zamezuje nechtěnému roztáčení míčku při střelbě nebo přihrávce zpoza těla.

Na špičce naleznete Claw – tzv. dráp čepele Salming Hawk (překlad jestřáb či sokol), se kterým budou všechny kličky a stahovačky ještě rychlejší a přesnější. Salming Hawk má zesílené prostřední žebro, které zamezuje nechtěnému kroucení čepele při její zatížení.

Na vývoji této čepele se podíleli krom jiných i naši ambasadoři Robin Nilsberth a Rasmus Sundstedt.

Endurance™

Materiál Endurance je označován jako středně tvrdý. Je standardně používán na většině modelů Salming a patří k nejoblíbenější variantě mezi hráči. Pokud tedy nevíte, jaký materiál čepele vybrat, tak tímto určitě chybu neuděláte. Nevídaná odolnost, nízké tření a fantastické herní vlastnosti. Tento materiál doporučujeme jako univerzální.

Omotávka Ultimate grip

Základní omotávka značky Salming. Její hladký povrch a tenký profil neklouže ani při větší zátěži.

Délka hole 87 cm
Salming Hawk Kickzone 35 White JR u nás získáte za akční cenu 1799 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Salming


Top