Raven Supreme black/lime snowboard + Gravity G1 black/grey vázání

Výjimečný kus Raven Supreme black/lime snowboard + Gravity G1 black/grey vázání od kvalitní značky Raven získate zde opravdu levně. Aktuálně v akci za 6390 Kč
Cena: 6390 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Raven Supreme je freestyle true twin shape snowboard, který je charakterizován fullrocker tvarem, tip-to-tail dřevěným jádrem z evropského topolu a extrudovanou skluznicí. Raven Supreme je snowboard, který je určen začínajícím i pokročilým jezdcům pro jízdu jak na sjezdovkách, tak v parku Snowboard má jádro z měkčího topolu a je měkčí, což oceníte na bednách při pressech. Snowboard má sidewallovou konstrukci, měkčí flex a fullrocker tvar.

Základní model snowboardového vázání Gravity G1 je určený pro první seznámení se snowboardingem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží pokaždé, když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty. Raven Supreme black/lime snowboard

Raven Supreme je freestyle true twin shape snowboard, který je charakterizován fullrocker tvarem, tip-to-tail dřevěným jádrem z evropského topolu a extrudovanou skluznicí. Raven Supreme je snowboard, který je určen začínajícím i pokročilým jezdcům pro jízdu jak na sjezdovkách, tak v parku Snowboard má jádro z měkčího topolu a je měkčí, což oceníte na bednách při pressech. Snowboard má sidewallovou konstrukci, měkčí flex a fullrocker tvar.

Technické informace:
– allmountain/freestyle
– full-rocker prohnutí (reverse camber)
– true twintip
– sidewall ABS
– tip-to-tail dřevěné jádro
– biax fiberglass laminace
– extrudovaná IS4400 skluznice
– 5×2 inserts
– pružnost: měkčí (soft)
– lesklý lakovaný povrch

Gravity G1 black/grey 19/20 snowboardové vázání

Základní model snowboardového vázání Gravity G1 je určený pro první seznámení se snowboardingem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží pokaždé, když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty.

• G1 Baseplate – plastová základna zhotovená z jednoho kusu, je vybavena posuvnou patou a předním a zadním plastovým power pedálem.
• Plastové ráčny – funkční plastové ráčny s přesným krokem.
• Power Strap – nártový strap použitý na základních modelech vázání G1 a G1 Lady, nabízí větší podporu začínajícím jezdcům
• Comfort Toe Strap – přední polstrovaný strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.
• G1 Highback – opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.

Parametry produktu Gravity G1 black/grey 19/20 snowboardové vázání

Určení Pánské

Barva černá
Raven Supreme black/lime snowboard + Gravity G1 black/grey vázání u nás získáte za akční cenu 6390 Kč.

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Raven


Top