Pure2improve Odporová fitness aerobic guma P2I SET 3 ks

Žádaný výrobek Pure2improve Odporová fitness aerobic guma P2I SET 3 ks od výrobce Pure2improve snadno můžete najít na našich stránkách nyní levně. Teď v akci 174 Kč
Cena: 174 Kč

Pure2Improve odporové gumy SET 3ks
Oblíbená pomůcka vhodná na aerobic, strečink i posilování. Slouží k procvičení téměř všech svalových partií, zejména pak hýžďových, zádových i břišních svalů. Vyrobeno z vysoce odolného latexu. Odporová guma je jedním z prvních kroků k vytvoření Vaší ideální postavy. Používá se již roky úspěšně v gymnastice, aerobicu i fitness centrech k rehabilitaci, či odporovému tréninku. Vhodné pro všechy věkové kategorie. Možnost využití při protažení, rozcvičce i pro plnohodnotný trénink. Oblíbená pomůcka také pro kondiční cvičení. Cvičební guma zlepšuje sílu svalů, jejich mohutnost a pevnost, rozsah pohybu a svalovou koordinaci (tj. spolupráci svalů a svalových skupin).
Set je nenáročný na prostor a nezabere žádné místo (narozdíl od jiných posilovacích přístrojů a vybavení).

Jak zvolit správnou barvu a tuhost? Správný je takový, když po 8-10 opakování jednoho cviku ucítíte svalovou námahu. Odpor můžete ovlivnit užším či širším držením či kombinací různých barev. Proto je tento set perfektní pro cvičení kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv.

Technický popis:
– Výrobce: Pure2Improve
– materiál: Odolný latex
– V balení: 3ks různé obtížnosti

Dělení gum dle obtížností:
– Snadná – Žlutá – 35x5x0,06 cm
– Střední – Červená – 35x5x0,08 cm
– Těžká – Černá – 35x5x0,1 cm
Barva vícebarevná
Pure2improve Odporová fitness aerobic guma P2I SET 3 ks u nás získáte za akční cenu 174 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Pure2improve


Top