Powerslide Phuzion Universe Blue

Nejprodávanější kus Powerslide Phuzion Universe Blue od výrobce Powerslide naleznete zde nyní opravdu levně! Teď za akční cenu 2990 Kč
Cena: 2990 Kč

Model Phuzion Universe Blue jsou dětské fitness brusle pro kluky i dívky, které mají tradiční zavazování na tkaničky a dvě pevné přezky, díky kterým bude Vaše noha bezpečně a hlavně pěvně dotažená. Vršek brusle je komplet z plastu pro větší odolnost. Velikost brusle je libovolně nastavitelná. Brusle jsou ideální volbou do města. Dětské kolečkové brusle Powerslide Phuzion Universe Blue jsou určeny pro naše děti. Povedený design pro chlapce i dívky a vysoká kvalita typická pro řadu Phuzion. Dětské in-line brusle Powerslide Phuzion Universe jsou roztahovací v rozmezí 3 velikostí a jsou vybaveny velice jednoduchým systémem jejího nastavení – po uvolnění páčky nebo stlačení tlačítka posouváte špičku botičky.

Podvozek AL Stamped je lehký, osazený třemi kolečky Powerslide o velikosti (80mm pro velikost 29-32, 84mm pro velikost 33-36 a 90mm pro velikost37-40), tvrdosti 82A a ložisky WCD ABEC 7. Bota je anatomicky polstrovaná pro dětskou nohu, komfortní, z vnější strany tvořená syntetickou kůží a mikrovláknem. Úhly upínacích prvků a kloubu jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy. Takto poskytovaná opora zabraňuje ztrátám energie při bruslení.

Skelet: Alpha jr. composite
Podvozek: AL stamped
Kolečka: Infinity 82A 29-32 80mm / 33-36 84mm / 37-40 90mm
Ložiska: WCD ABEC 7 FS
Barva modrá
Powerslide Phuzion Universe Blue u nás získáte za akční cenu 2990 Kč.

Další produkty z kategorie Kolečkové brusle

Další produkty od výrobce Powerslide


Top