Powerslide One Khaan Junior LTD

Tento zlevněný kus Powerslide One Khaan Junior LTD od výrobce Powerslide snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě opravdu levně. Akční ceny již od 1799 Kč
Cena: 1799 Kč

Brusle Powerslide Khaan Junior LTD nabízí mrštnost, dynamiku, skvělou podporu a výborné ovládání. Tyto nastavitelné brusle posunou bruslení na jiný level. Teď už to nebude jen bruslení a dojíždění, nyní to bude zážitek pro mladou generaci. A co víc, brusle má bezešvou pohodlnou vnitřní botičku a skvělý design. Tyto nastavitelné brusle na 4 velikosti jsou pohodlné a komfortní a mají jednoduchý systém nastavení velikosti.
Brusle má bezešvou pohodlnou vnitřní botičku, která se tvaruje během používání přesně na nohu bruslaře a poskytuje vysoký komfort i během bruslení.
Plastový pevný skelet zajišťuje spolehlivou oporu, zabraňuje propadání kotníků a ztrátám energie při bruslení a také chrání brusli proti poškození.
Mají vstřikovaný umělohmotný rám vyrobený na CNC z jednoho kusu. Rám je k brusli přichycen dvěma šrouby, což umožňuje jeho posun do stran a doladění dle individuálních potřeb malého bruslaře.
Bezpečnostním prvkem je pak nastavitelný šroub, díky kterému je možné zpomalit prostřední dvě kolečka,to je velká výhoda při úplných začátcích.
Kolečka jsou zde použita čtyři PW Infinity s tvrdostí 85A a průměrem velikostí v rozmezí 67-70mm dle velikosti brusle.
Ložiska WCD Abec 5.
Upínací způsob -utažení bruslí je pomocí tkaniček, přezky a pásku na suchý zip, který drží nohu na svém místě za každé situace.
Pro větší bezpečnost je brusle vybavena brzdou LTD.

Detail:

Bota: Powerslide Khaan SQD Junior (nastavitelná velikost)
Zavazování: Tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Rám: kompozitový rám vyrobený na CNC z jednoho kusu
Kola: Infinity 4x 67mm, 70mm/85A
Ložiska: WCD Abec 5
Brzda: LTD univerzální velikost
.
Barva Modrá
Powerslide One Khaan Junior LTD u nás získáte za akční cenu 1799 Kč.

Další produkty z kategorie Kolečkové brusle

Další produkty od výrobce Powerslide


Top