Penco Jet Power Energy Drink 700g

Kvalitní kus Penco Jet Power Energy Drink 700g od odblíbeného výrobce Penco snadno můžete sehnat tady nyní ve slevě! Cena již od 399 Kč
Cena: 399 Kč

Vysoce účinný stimulant pro odstranění psychické únavy. Je vhodný nejen pro sportovce, ale i pro studenty, manažery, řidiče a lékaře.JET POWER snižuje vnímání námahy, zvyšuje bystrost a hbitost. Působí velmi rychle.

PENCO JET POWER je iontový energizér pro období extrémní psychické a fyzické zátěže. Má vysoký obsah aktivních látek (kofeinu, L-karnitinu, taurinu a vitamínu C) v ideálním funkčním poměru.

Zvyšuje vytrvalostní výkon (vysoký obsah kofeinu)
Snižuje vnímání námahy (vysoký obsah kofeinu)
Zvyšuje bystrost a hbitost (vysoký obsah kofeinu)
Oddaluje nástup únavy a vyčerpání (vitamín C 100 mg v 1 dávce)
Působí velmi rychle

Vysoký obsah vitaminu C s antioxidačním působením zabraňuje destrukčnímu vlivu volných kyslíkových radikálů, vznikajících při intenzivní fyzické zátěži. Vitamin C zajišťuje správnou činnost všech buněk v těle, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke zlepšení psychické činnosti a má velký vliv na obranyschopnost celého organismu.

Kofein má výrazný povzbudivý účinek, zvyšuje bystrost a zlepšuje soustředění. U kofeinu bylo dále prokázáno zvýšení kapacity vytrvalostního výkonu a snížení vnímání námahy při intenzivním tělesném výkonu.

Taurin na základě řady odborných studií kromě výrazného antioxidačního účinku podporuje vedení a přenos vzruchů v CNS. Taurin zlepšuje koordinaci svalů a soustředěnost.

Zdrojem L-KARNITINU v PENCO JET POWERU je L-Carnipure, nejčistší a nejúčinnější forma karnitinu od švýcarské společnosti Lonza. Odborné práce této společnosti uvádějí, že L-karnitin podporuje spalování tukových zásob za vzniku energie potřebné pro fyzický výkon. Také zmiňují pozitivní vliv L-karnitinu na snížení tvorby kyseliny mléčné při fyzické zátěži, čímž zvyšuje schopnost sportovce udržet úroveň nasazeného tempa.

Vynikající vlastnosti Jet Poweru, především zlepšení mozkových funkcí, zvýšení pozornosti a soustředění nebo potlačení únavy, ocení nejen řidiči při dlouhých cestách, studenti ve zkouškovém období nebo manažéři při důležitém jednání, ale i vrcholoví a rekreační sportovci. Schopnost Jet Poweru zvýšit výkonnost a předejít vyčerpání při vytrvalostní zátěži (trvající 60-70 min) pocítí sportovci zejména v závěrečné fázi závodu.

SLOŽENÍ:

obsahuje: sacharóza, glukóza, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, taurin, kyselina L-askorbová, L-karnitin L-tartarát, chlorid sodný, citronan sodný, kofein, dihydrogenfosforečnan draselný, chlorid draselný, přírodní barvivo kyselina karmínová, aroma.

DÁVKOVÁNÍ:

Při únavě, pro povzbuzení a pro lepší zvládání stresových situací 1 odměrku (cca 20g) prášku do 200-250 ml vody, po 1-2 hod další dávku,maximálně však 3 dávky energetického nápoje Jet Power denně. Pro sportovce 1 dávku před výkonem a další během výkonu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Obsahuje kofein, nápoj není vhodný pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Maximální dávka obsahuje asi tolik kofeinu jako 3 šálky kávy.

Průměrné nutriční informace

ve 100 g v 1 dávce 20 g
Energetická hodnota 1644 kJ (20%*) 328,8 kJ (4%*)
Energetická hodnota 391 kCal (20%*) 78,2 kCal (4%*)
Bílkoviny – proteiny 2,7 g (5%*) 0,54 g (1%*)
Sacharidy – uhlohydráty 94 g (36%*) 18,8 g (7%*)
z toho cukry 94 g (104%*) 18,8 g (21%*)
Tuky 0,1 0,02
Sůl 1 g (17%*) 0,2 g (3%*)

Vitamíny a minerály

ve 100 g v 1 dávce 20 g
Vitamín C 500 mg (625%*) 100 mg (125%*)
Sodík 390 mg 78 mg

Ostatní a speciální doplňky

ve 100 g v 1 dávce 20 g
Kofein 300 mg 60 mg
Taurin 2500 mg 500 mg

Příchuť Fantasy flavour
Penco Jet Power Energy Drink 700g u nás získáte za akční cenu 399 Kč.

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce Penco


Top