Paddleboard Aztron Mercury 10’10

Tento velmi žádaný výrobek Paddleboard Aztron Mercury 10'10 od známé společnosti Aztron jednoduše můžete najít na našich stránkách teď v akci! Cena již od 9299 Kč
Cena: 9299 Kč

Mercury je fantastický všestranný paddleboard, který je ideální pro použití na klidné vodě i v malých vlnách. Je široký, stabilní a umožní všem uživatelům, aby se skvěle bavili bez ohledu na jejich dovednosti. Mercury má skvěle vyváženou délku a šířku boardu, což zajišťuje pohodlnou jízdu bez ohledu na vodní podmínky. 4 mm silná protiskluzová podložka EVA pod nohy ve tvaru diamantu, zajišťuje dobrou přilnavost pro nohy. Dvoukomorová konstrukce zvyšuje tuhost paddleboardu tak, že máte pocit, jako byste pluli na klasickém boardu. AZETRON Mercury je nafukovací paddleboard, který je snadno ovladatelný a odpouští chyby, takže nic vás nebude omezovat při vaší zábavě na vodě.

• VYSOKOTLAKÝ DVOUVENTILOVÝ SYSTÉM
Všechny paddleboardy AZTRON jsou vybaveny vlastními duálními vysokotlakými ventily navrženými výhradně pro dvoukomorové paddleboardy AZTRON. Díky menšímu průměru pomáhá ventil předcházet poškození způsobené přehuštěním.

• DVĚ KOMORY = EXTRA BEZPEČÍ
Dokonale bezpečná konstrukce Aztron Double Chamber je jedinečnou technologií značky Aztron, která je použitá na všech nafukovacích paddleboardech Aztron. Dodatečná nafukovací komora dodává paddleboardu Aztron až 60 litrů bezpečnostní rezervy, která efektivně zajistí bezpečnost jezdce za jakékoliv situace. Vnitřní nafukovací komora s extra vzduchovými pilíři je umístěná pod stojnou plochou a dodává paddleboardu až o 30 % více tuhosti. Díky technologii Double Chamber se budete i na nafukovacím paddleboardu cítit, jak při jízdě na pevném paddleboardu.

• 9 PALCOVÝ FIN (ploutev)
Paddleboard AZTRON LUNAR je vybavený 9 palcovou ploutví s odolnou konstrukcí, které vám zajistí, že padleboard bude dobře držet směr.

• KOMPLETNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ
V balení najdete vše, co pro vyražení na vodu budete potřebovat – trojdílné pádlo, ploutve, vysokotlakou dvojčinnou pumpu s tlakoměrem i nezbytný leash (bezpečnostní lanko). To vše navíc můžete včetně složeného paddleboardu přenášet v pevném batohu se zipem po celém obvodu a pohodlnými ramenními popruhy. Stačí tak hodit batoh na záda a nic vám nebude bránit v cestě za dobrodružstvím.

• TECHNICKÝ POPIS:
– rozměry paddleboardu: 331 x 81 cm
– tloušťka paddleboardu: 15 cm
– objem: 306 l
– maximální nosnost: 140 kg
– doporučená váha jezdce: 95 Kg
– váha paddleboardu: 8,6 kg

– univerzální a stabilní paddleboard
– lehký, snadno přenosný, přitom velmi odolný
– dvoukomorová konstrukce pro větší pevnost a maximální bezpečí
– výborná stabilita
– skvěle drží směr
– dobrá ovladatelnost
– rozměrná protiskluzová plocha
– elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu
– nerezový D-kroužek pro uchycení bezpečnostního lanka
– extra úchyty pro uchycení opěrky
– odnímatelné ploutve – se snadnou instalací, stačí nasunout
– madlo pro snadné přenášení

• MATERIÁL:
– dvouvrstvý PVC, neklouzavý EVA nášlap

• VÝROBCE:
– AZTRON

• SOUČÁST BALENÍ:
– 1x trojdílné pádlo
– 1x bezpečnostní leash
– 1x vysokotlaká dvojčinná pumpa s tlakoměrem
– 1x praktický batoh na přenášení
– 1x 9 palcová ploutev (FIN)
+ dárek triko Coolmax
Barva modrá
Paddleboard Aztron Mercury 10’10 u nás získáte za akční cenu 9299 Kč.

Další produkty z kategorie Paddleboardy

Další produkty od výrobce Aztron


Top