Pacsafe GO CARRY ON BACKPACK 34L fresh mint

Nejprodávanější produkt Pacsafe GO CARRY ON BACKPACK 34L fresh mint od top výrobce Pacsafe snadno najdete tady teď právě v akci. Nabídka již od 4250 Kč
Cena: 4250 Kč

Chytrý batoh, kerý se vejede na palubu letadla Tento batoh s objemem 34 l nabízí dostatek úložného prostoru pro nenadálé cesty, ale je vhodný i pro každodenní použití. Uzamykatelný hlavní prostor lze otevřít jako kufr pro snadné balení a přístup. K dispozici je také robustní boční rukojeť, takže jej lze přenášet jako kufr, a boční kompresní popruhy, které pomáhají stabilizovat batoh, když není plný. Cestovní doklady a nezbytné věci, po kterých často saháte, můžete mít uloženy v příhodně umístěné vnější kapse, která je zajištěna snadno použitelným zipem, jenž odrazuje kapsáře.
Batoh je vyroben z 28 recyklovaných plastových lahví.
RFIDsafe™ kapsy a materiál bránící nežádoucímu skenování vašich údajů. Bezpečnostní háček TurnNLock. Popruh Carrysafe® s Dyneema®. Ochranná síť eXomesh®. Uzamykatelné jezdce zipu (jezdce s otvory pro zámek). Klip na zip.
Splňuje požadavky na velikost příručního zavazadla většiny mezinárodních leteckých společností. Do přední kapsy se pohodlně vejde A4.Lze nosit dvěma různými způsoby. Batoh má i úchyty pro nasazení na rukojeti větších zavazadel. Vnější kompresní popruhy zajišťují a stabilizují obsah pro snadné přenášení. Vnitřní popruhy pro kompresi a udržení vybavení na místě. Vnitřní úchytný bod pro peněženky a klíče. Poutko na snadné uložení psacího pera. Boční kapsy na láhev a deštník.

Doplňující informace:
objem (l): 34
pohlaví: unisex
sezona: 24J
udržitelnost: RECYCLED PET
Barva Modrá
Pacsafe GO CARRY ON BACKPACK 34L fresh mint u nás získáte za akční cenu 4250 Kč.

Další produkty z kategorie Turistické batohy

Další produkty od výrobce Pacsafe


Top