Ortlieb E-Trunk – 10L vodotěsná brašna na nosič

Tento kvalitní a levný výrobek Ortlieb E-Trunk - 10L vodotěsná brašna na nosič od top značky Ortlieb můžete získat u nás teď opravdu levně! Nabídky již od 3410 Kč
Cena: 3410 Kč

Voděodolná brašna na horní plošinu nosiče, kterou k němu snadno připevníte díky Top-Lock systému od ORTLIEBu. Uzávěr se zavíráním na magnet je snadno ovladatelný a díky němu se rychle dostanete do hlavní kapsy o velikosti 10 litrů, která dále obsahuje 2 vnitní kapsy a kapsu pro displej e-kola. K tomu připočítejte šňůrku s horní strany brašny na uchycení další věcí, popruh přes rameno, poutko pro blikačku a reflexní prvek na zadní straně a perfektní malá cyklo brašna je na světě. Kompatibilní s nosiči v šířkách od 80 do 160mm. Foto ilustrační (na novém modelu chybí reflexní logo baterie.)

Brašna E-Trunk je ideální doplněk k řídítkové brašně E-Glow a pokud máte nosič se 2 lištami tak i k populární zadní brašně E-Mate, které jsou ve stejném designu a tvoří tak dokonalý doplněk pro elektrická kola.

Top Lock je vhodný na jakýkoliv nosič, třeba i na ten, kde je velmi mnoho příček. Jeho další výhodou je možnost jednoduchého připevnění bočních brašen na trubky, které jsou umístěny níže než je horní plocha nosiče, a které jsou součástí vlastního adaptéru. Ortlieb adaptér je složen ze dvou částí, jedna je na brašně, a druhá se montuje na nosič. Jakým způsobem se uchycuje brašna na nosič se dozvíte v přiloženém videu.


Barva modrá
Ortlieb E-Trunk – 10L vodotěsná brašna na nosič u nás získáte za akční cenu 3410 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Ortlieb


Top