Ortlieb E-Glow – 7L řídítková brašna

Velmi žádaný produkt Ortlieb E-Glow - 7L řídítková brašna od společnosti Ortlieb jednoduše můžete sehnat u nás právě se slevou! Akční ceny již od 2650 Kč
Cena: 2650 Kč

Řídítková brašna E-Glow, která byla speciálně vyvinutá pro elektrokola, je zářným příkladem inovačních dovedností firmy ORTLIEB. Podařilo se jim tak elegantně vyřešit typický nešvar elektrokol, kterým na rámu často schází prostor na láhev s vodou. – bez držáku na řídítka. Tento je třeba dokoupit (viz. související produkty). Brašna E-Glow má po obou stranách úchyty na připevnění běžných držáků na lahve, čímž poskytuje pohodlný přístup k pití i za jízdy. Můžete si tak s sebou vzít jednu či dvě láhve o objemu 750 ml a budete mít dostatek tekutin i na delší výlet. S E-Glow navíc pojedete bezpečněji, LED pásky s vysokou svítivostí vpředu a po stranách zajišťují, aby vás na cestě dobře zaregistrovali jak motoristé či chodci, tak ostatní cyklisté. Osvětlená je i vnitřní část brašny, abyste se v ní snadno orientovali i za tmy. Světlo je napájeno přes USB buď z displeje (musí podporovat „USB charging – nabíjení“) nebo pomocí powerbanky popř. mobilního telefonu. Víko s kapsou má průhledné okno, je vodotěsné a umístěné tak, aby bylo dobře viditelné. Svůj mobil nebo GPS zažízení tak můžete dotykově ovládat za jakéhokoliv počasí.

Brašna má objem 7 litrů a nabízí dostatek místa pro všechny nezbytnosti, které je třeba mít při jízdě po ruce, např. sluneční brýle, peněženku, občerstvení či pláštěnku. zavírání je magnetické, brašnu lze tedy jednoduše otevírat a zavírat jednou rukou. E-Glow je také skvělým doplňkem brašny ORTLIEB E-Mate a nebo k novince E-Trunk.

odnímatelné LED pásky
postranní úchyty na běžné držáky na lahve
4 upevňovací mechanismy na řídítka
nylonová tkanina bez PVC s PU zátěrem
odnímatelné ucho
stabilní
vnitřní výztuha a dno odolné proti převrácení
vnější kapsa pro mnohostranné využití s reflexní plochou
vnitřní kapsa na zip
max. nosnost: 5kg

Displeje BOSCH, které nepodporují USB nabíjení (potřeba powerbanka nebo mobilní telefon): PURION, COBI.Bike

POZOR:

Od roku 2020 nejsou součástí řídítkových brašen značky ORTLIEB adaptéry na řídítka. Při nákupu řídítkové brašny či košíku je nutné si jeden vybrat a spolu s brašnou si jej objednat.
Barva modrá
Ortlieb E-Glow – 7L řídítková brašna u nás získáte za akční cenu 2650 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Ortlieb


Top