Ortlieb Back-roller Plus vodotěsné zadní brašny

Kvalitní a velmi žádaný kus Ortlieb Back-roller Plus vodotěsné zadní brašny od známé značky Ortlieb snadno naleznete právě nyní skutečně levně. Teď v akci 3790 Kč
Cena: 3790 Kč

Přední a zadní vodotěsné brašny od Ortliebu jsou naprostou klasikou mezi dálkovými cyklisty. Profíci z oboru si cení především funkčního a odolného systému zavěšení brašen po bocích kola, a protože na dlouhých cestách je důležitá úspora každého gramu, vyzdvihují také nízkou hmotnost modelu na zadní nosič Back-Roller. Ortlieb Back-roller Plus

Vůbec nezáleží na tom, jestli se jedete projet po šumavských hvozdech, nebo se chcete pustit do brazilských deštných pralesů. Odolný materiál v kombinaci s 3D svařováním spojů zaručuje obrovskou odolnost, která byla potvrzena nejen v laboratořích, ale především stovkami tisíci ujetých kilometrů na světových silnicích i mimo ně.

Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu před vodou a přitom je tak jednoduchý na otevření, že všechno máte rychle po ruce. Je ještě o něco lehčí než Back-Roller Classic.
Ortlieb Back-roller Plus

Cena za pár
Velké reflexní plochy
QL 2.1 systém uchycení na nosič
popruh přes rameno

Systém zavírání: rolovací
Výška brašny: 42 cm
Horní šířka brašny: 32 cm
Dolní šířka brašny: 23 cm
Hloubka: 17 cm
Váha: 1.680 g
Objem: 40l

Upínací systém QL2.1

Systém automatického zavírání a otevírání. Uchopením brašny za ucho se na zadní straně brašny automaticky rozevřou dva háčky a brašnu tak lze zaháknout na nosič. Jakmile se ucho brašny pustí, háčky se automaticky zavřou a brašna zůstane na nosiči bezpečně připevněná.

Ortlieb Back-roller Classic vodotěsné zadní brašny

Video s popisem funkčnosti upínacího systému brašen:


Barva červená
Ortlieb Back-roller Plus vodotěsné zadní brašny u nás získáte za akční cenu 3790 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce Ortlieb


Top