Ortlieb Back-Roller Design PS33

Tento výjimečný produkt Ortlieb Back-Roller Design PS33 od společnosti Ortlieb jednoduše můžete pořídit tady a teď právě skutečně levně. Teď v akci 2081 Kč
Cena: 2081 Kč

Verze Design potvrzuje, že brašny nemusí být zdaleka jen černé nebo šedé, ale jak ukazuje Ortlieb, mohou být i dobře viditelné a výrazně barevné. V Ortliebu jdou však mnohem dále a do světa cyklistiky přináší další radost v podobě brašen s barevným potiskem. Už od pohledu se vám musí líbit a na tváři vás i mnohých dalších zajisté vykouzlí krásný úsměv. Každý rok jsou jiné vzory. Pistáciová zmrzlina s lesním ovocem, léto, slunce a panenská příroda – to jsou jen některé asociace, které barevná kombinace tohoto Back-Rolleru vykouzlí. Přesto to nejsou jen pastelové odstíny v této verzi naší klasické brašny na zadní kolo, které zapůsobí, ale také celá řada funkcí, jako je inovativní upevňovací systém Quick-Lock 2.1, pevně uchycená vnitřní kapsa s hlavním oddílem a síťovanou kapsou. Také praktický ramenní popruh pro lepší přenášení. Stejně jako jeho jednobarevní příbuzní je tento Back-Roller Design samozřejmě také voděodolný a vyrábí se udržitelným způsobem v Německu.

Přední a zadní vodotěsné brašny od Ortliebu jsou naprostou klasikou mezi dálkovými cyklisty. Profíci z oboru si cení především funkčního a odolného systému zavěšení brašen po bocích kola, a protože na dlouhých cestách je důležitá úspora každého gramu, vyzdvihují také nízkou hmotnost modelu na zadní nosič Back-Roller.

Vůbec nezáleží na tom, jestli se jedete projet po šumavských hvozdech, nebo se chcete pustit do brazilských deštných pralesů. Odolný materiál v kombinaci s 3D svařováním spojů zaručuje obrovskou odolnost, která byla potvrzena nejen v laboratořích, ale především stovkami tisíci ujetých kilometrů na světových silnicích i mimo ně. Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu před vodou a přitom je tak jednoduchý na otevření, že všechno máte rychle po ruce.

Cena za kus.

Objem (l) 20
Barva Trees
Hmotnost 1020 g
Materiál PD620, PS490
Nosnost 9 kg
Rozměry 42 x 32 x 17 cm (V x Š x H)
Systém zavírání rolovací
Typ upevnění QL2.1
Výrobce ORTLIEB
Záruka 5 let
Barva Zelená
Ortlieb Back-Roller Design PS33 u nás získáte za akční cenu 2081 Kč.

Další produkty z kategorie Cyklistické brašny

Další produkty od výrobce Ortlieb


Top