Orange Gym – Spiky 2v1 balanční podložka

Tento skvělý produkt Orange Gym – Spiky 2v1 balanční podložka od top značky můžete získat tady nyní ve výprodejové akci. Nabídka od 490 Kč
Cena: 490 Kč

Všestranný tréninkový doplněk: vylepšujte svou sílu, koordinaci a motorické dovednosti s Orange Gym balanční podložkou! • zlepšuje krevní oběh a kondici
• Speciální povrch s texturou stimuluje tělo a má masážní účinek
• Bezpečný, účinný a všestranný tréninkový doplněk
• Rozměry: 38 x 32,5 x 6 cm

S Orange Gym Balance pad můžete trénovat stabilitu jádra a rovnováhu. Použití balance padu je široce využíváno pro fitness, terapii, cvičení jógy a pilates, cvičení rovnováhy nebo meditaci. Protože je balance cushion snadno použitelný, můžete ho skvěle využít i doma pro domácí cvičení.

Použitím balanční podložky podporujete krevní oběh a zlepšujete svou kondici a koordinaci. Tato nová verze má vrchol s speciálním texturovaným povrchem, který má masážní účinek a stimuluje tělo. Navíc je balance mat kompaktní a můžete ji snadno vzít s sebou kamkoliv jdete. Díky protiskluzovému spodku můžete cvičit bezpečně, aniž by se podložka klouzala.

Existuje mnoho různých cvičení s balance padem. Můžete si představit dřepy, výpady a cvičení na rovnováze na jedné nebo dvou nohách. Zároveň zlepšujete svou sílu, koordinaci, motoriku a vytrvalost cvičením s balance mat.
Barva oranžová
Orange Gym – Spiky 2v1 balanční podložka u nás získáte za akční cenu 590 Kč.

Další produkty z kategorie Balanční podložky


Top