Orange Gym balanční deska – modrá

Designový kus Orange Gym balanční deska - modrá od výrobce jednoduše můžete najít právě skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 519 Kč
Cena: 519 Kč

Tvarujte celé tělo tréninkem s vyváženou fit & twist balanční deskou. Pracujte na své kondici, rovnováze, flexibilitě a koordinaci s jedním příslušenstvím! • S balanční deskou máte jednoduchý a efektivní celotělový trénink s vysokým faktorem zábavy.
• Pohyb ve tvaru šroubu posiluje svaly a zlepšuje rovnováhu.
• Pracujte také na svém jádru, kondici, flexibilitě a koordinaci.
• Multifunkční – s různorodými možnostmi tréninku cvičíte všechny svalové skupiny.
• Kompaktní, lehká a snadno skladovatelná.

Po dlouhém pracovním dni byste se vlastně měli vydat do posilovny. Ale máte motivaci, když jste unavení? S balanční deskou Core fit & Twist od Orange Gym už se nemusíte o nic starat. S tréninkem na balanční desce můžete snadno vytvořit efektivní celotělový trénink doma s vysokým faktorem zábavy! Balanční deska je ideálním nástrojem k práci na lepší rovnováze, flexibilitě, koordinaci a kondici. Stálý rotační pohyb, který provádíte na desce, a vyvažování aktivují svaly vašeho jádra, zad, břicha a nohou.

Díky své extrémní všestrannosti v cvičení vám deska umožňuje cvičit několik svalových skupin najednou pouze s jedním příslušenstvím. Využijte tuto multifunkční balanční desku například jako plank desku, podporu pro push-up nebo twistovou desku a využijte všech výhod, které vám tento skvělý produkt nabízí!

Přestože je Core fit & Twist deska velmi lehká, má nosnost až 180 kilogramů. Díky své lehkosti a kompaktnímu tvaru ji můžete používat kdekoli a snadno si ji vzít s sebou. Navíc ji lze snadno uložit po skončení tréninku. Speciálně dynamicky navržený tvar vaší balanční desky usnadňuje použití a je vhodný pro všechny věkové kategorie a úrovně kondice, ať už jste začátečník nebo pokročilý.

Váha 1,5 kg
Rozměry 65x10x27 cm
Barva modrá
Orange Gym balanční deska – modrá u nás získáte za akční cenu 620 Kč.

Další produkty z kategorie Balanční podložky


Top