NutriWorks AKG 100% 200g

Exkluzivní produkt NutriWorks AKG 100% 200g od známé značky NutriWorks snadno můžete sehnat teď za výprodejovou cenu. Akční ceny od 489 Kč
Cena: 489 Kč

AKG 100% od NutriWorks je 100% arginin v té nejčistší formě.

Doplněk stravy.

 • Aminokyselina arginin ve vazbě na bioaktivní ketoanalogum (alfa-ketoglutarát)
 • L-arginin + alfa-ketoglutarát
 • Oxid dusnatý
 • Svalová pumpa
 • Podpora tréninkových výsledků

LAAKG je doplněk složený z aminokyseliny argininu, stavebního bloku bílkovin, a alfa-ketoglutarátu, který se podílí na rozkladu cukru a aminokyselin. Obě složky mohou tělu přinášet výhody. Některé studie ukázaly pozitivní výsledky při testování vlivu LAAKG na vyšší sportovní výkon, a to konkrétně v oblasti kulturistiky a sprintování, při krátkodobých a vysoce intenzivních pohybech. LAAKG má totiž účinky související s produkci oxidu dusnatého a tedy na svalovou pumpu. To vede k zesílení tréninkových výsledků. Rovněž má tato aminokyselina účinky související s vylučováním růstového hormonu. (viz arginin pro sportovní výkon).

Hlavní benefity produktu:

 • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
 • Čistá, instantní forma
 • Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 • Podporu tréninkových výsledků
 • Produkci oxidu dusnatého
 • Budování svalové hmoty

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Doporučené dávkování:

 • Užívejte 4 g (1 odměrka) denně. Prášek rozmíchejte ve svém oblíbeném nápoji nebo smoothie. Balení obsahuje 50 dávek.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, ovsa, suchých skořápkových plodů, mandlí a ryb.

Nutriční hodnoty NutriWorks AKG 100% 200g:

ve 4g
L-arginin-alfa-ketoglutarát (AKG) 4 g
Z toho L-arginin 2,7 g

Složení:

100 % L-arginin-alfa-ketoglutarát prášek.

Alergeny:

Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, ovsa, suchých skořápkových plodů, mandlí a ryb.

Barva vícebarevná
NutriWorks AKG 100% 200g u nás získáte za akční cenu 489 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce NutriWorks


Top