Nutrend Glutamine 300g

Unikátní a žádaný kus Nutrend Glutamine 300g od značky Nutrend můžete získat zde nyní opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 420 Kč
Cena: 420 Kč

Glutamin Vám zajistí perfektní ochranu svalových vláken a zrychlý zotavení po tréninku.

L-glutamin je jednou z nejčastěji se vyskytujících aminokyselin v kosterním svalstvu. Aminokyseliny jsou stavebními kameny každé bílkoviny a příjem kvalitní bílkoviny s optimálním aminokyselinovým spektrem přispívá k svalovému růstu. Při náročné svalové práci, kterou provozují intenzivně trénující jedinci, dochází k úbytku jednotlivých aminokyselin, spolu s dalšími důležitými látkami.

Aminokyselina L-glutamin je součástí komplexní bílkoviny a také významným nositelem dusíku. Vhodnou suplementací se zajistí obnova kosterního svalstva za předpokladu udržení dusíkové rovnováhy. V jedné porci GLUTAMINE od společnosti NUTREND přijmete více L-glutaminu, než obsahuje porce 120 gramů libového hovězího masa, ale třeba i kuřecího masa nebo vajec. L-glutamin v produktech společnosti NUTREND je vyroben technologií fermentace. Snadno a rychle se rozpouští.

GLUTAMINE je určen:

  • pro doplnění po náročné fyzické aktivitě
  • pro intenzivně trénující sportovce

Doporučené dávkování:

  • Tréninkové dny: základní denní dávka je 5 g po tréninku. Další dávku 5 g můžete zařadit večer před spaním.
  • Netréninkové dny: můžete zařadit pauzu nebo pokračovat v pravidelném dávkování a to 2x denně 5 g. Poslední dávku použijte večer před spaním.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití:

  • 2 zarovnané lžičky = cca 5 g. Lžička není součástí balení! Dle doporučeného dávkování odměřte a rozmíchejte ve sportovním nápoji. Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 4 měsíců.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Nutriční hodnoty Nutrend Glutamine 300g:

ve 100g v porci 5g
Cukry 0 g 0 g
L-glutamin 100 g 5 g

Složení:

L-glutamin

Alergeny:

Neobsahuje

Barva vícebarevná
Nutrend Glutamine 300g u nás získáte za akční cenu 420 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Nutrend


Top