NILS EXTREME Waveboard WB001 červený

Levný produkt NILS EXTREME Waveboard WB001 červený od oblíbené značky NILS EXTREME jednoduše získáte právě teď se slevou! Teď v akci 689 Kč
Cena: 689 Kč

Waveboard NILS Extreme WB001 je dynamický skateboard určený pro mladé nadšence městských sportů.

Waveboard je inovativní skateboard, který poskytuje mimořádnou kontrolu a rychlost díky použití jedinečného mechanismu pro vyvažování tělem. Uživatel jej uvádí do pohybu dynamickými pohyby boků a nohou, což umožňuje plynulé zrychlení, aniž by se musel odrážet nohama od země. Díky tomu je jízda na waveboardu plynulá a intuitivní a zároveň nabízí skvělý trénink koordinace a rovnováhy. Skateboard je navíc vybaven funkční brzdou na zadní straně pro rychlé a bezpečné zastavení. Díky tomu je WB001 vynikající volbou pro děti a dospívající, kteří chtějí vyniknout a užít si bezpečnou jízdu na nové úrovni.

WB001 obohacuje jízdu o originální vizuální efekt díky kolečkům vybaveným svítícími LED diodami, které při jízdě ožívají a vytvářejí nápadné světelné efekty. Nejde jen o vizuální atrakci, ale také o funkci, která zvyšuje viditelnost po setmění, což přispívá k větší bezpečnosti.

Součástí balení je také praktické pouzdro pro snadnou přepravu a skladování skateboardu. Díky němu si můžete waveboard vzít kamkoli s sebou a udržovat ho v perfektním stavu, připravený na další dobrodružství.

S waveboardem WB001 od NILS Extreme se každá cesta ulicemi města promění ve vzrušující zážitek. Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto jedinečného skateboardu a zažít radost z jízdy na nové úrovni.

Parametry:

  • Materiál: PP, hliník
  • Rozměry: 87 x 22 x 12 cm
  • Ložiska: ABEC7
  • Kolečka: PU 76 mm s LED
  • Hmotnost: 2,34 kg
  • Nosnost: 50 kg

Upozornění:

  • Záruka 24 měsíců
  • Není určeno ke komerčnímu použití

Barva červená
NILS EXTREME Waveboard WB001 červený u nás získáte za akční cenu 689 Kč.

Další produkty z kategorie Kolečkové brusle

Další produkty od výrobce NILS EXTREME


Top