Natural Protein Stop Hlad – potlačení chutě k jídlu 60 kapslí

Vynikající kus Natural Protein Stop Hlad - potlačení chutě k jídlu 60 kapslí od známé společnosti Natural Protein jednoduše získáte právě teď opravdu levně. Akční cena od 399 Kč
Cena: 399 Kč

Zatočte jednou provždy s chutěmi na sladké, nadměrným pocitem hladu a přejídáním. S naším unikátním doplňkem stravy zaženete pocit hladu během chvilky a díky nižšímu kalorickému příjmu výrazně podpoříte hubnutí. Pečlivě poskládané složení pěti účinných látek efektivně omezí chuť k jídlu, pomůže vám k vysněné postavě či udrží hmotnost po kontrolou. Stop přejídání a nesnesitelným chutím!

Pro ještě lepší výsledky můžete tento produkt kombinovat s naším spalovačem tuků, který je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších produktů na našem eshopu.

Stop Hlad od NaturalProtein

  • Omezuje chuť k jídlu a zabrání mlsání
  • Je vhodný do redukčních diet a k udržení hmotnosti
  • Přispívá k udržení optimální hladiny cukru v krvi

JEDNOTLIVÉ SUROVINY A JEJICH VÝHODY

Garcinie kambodžská

Garcinie kambodžská je plod rostoucí v jihovýchodní Asii a již po staletí pomáhá potlačit chuť k jídlu. Obsahuje totiž kyselinu hydroxycitronovou (HCA), která výrazně podporuje přeměnu sacharidů a potlačuje chuť k jídlu. Jednoduše tedy efektivně napomáhá k hubnutí.

Zázvor

Zázvor je velmi známý v lidovém léčitelství a kromě příznivého vlivu na naší imunitu je překvapivě vhodný i jako pomocník, který snižuje apetit a přináší vyšší pocit sytosti. Zázvor totiž napomáhá k udržení stabilní hladiny cukru v krvi a budete tak ušetřeni náhlého pocitu hladu. Navíc zlepšuje prokrvení těla a tím pádem spálíte více kalorií.

Cejlonská skořice

Cejlonská skořice je skutečně skvělým pomocníkem, pokud se snažíte zhubnout. Častým užíváním totiž nebudou přepadat náhlé ataky hladu. Dále zlepšuje trávení a působí proti nadýmání.

Rozchodnice růžová extrakt

Rozchodnice růžová je účinný blokátor hladu a působí proti stresu. Zvyšuje také sportovní výkony, zlepšuje duševní funkce, soustředění a paměť. Posiluje funkce srdce a harmonizuje srdeční rytmus.

Chrom

Chrom stimuluje činnost slinivky, přispívá k udržení optimální hladiny cukru v krvi a zbavuje chuti na sladké.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Garnicie kambodžská (600 mg), rozchodnice růžová extrakt (100 mg), zázvor extrakt (50 mg), skořice (50 mg), pikolinát chromitý (chrom 50 ug / 125% RHP), veganská kapsle.

DÁVKOVÁNÍ:

2 kapsle denně (najednou) nejlépe 30 minut před jídlem.

UPOZORNĚNÍ

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Barva vícebarevná
Natural Protein Stop Hlad – potlačení chutě k jídlu 60 kapslí u nás získáte za akční cenu 399 Kč.

Další produkty z kategorie Spalovače tuků

Další produkty od výrobce Natural Protein


Top