MyProtein Pure Caffeine 200 tablet

Tento kvalitní a levný produkt MyProtein Pure Caffeine 200 tablet od top značky MyProtein jednoduše seženete zde opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 219 Kč
Cena: 219 Kč

Pure Caffeine od Myprotein je oblíbený stimulant, který posiluje psychickou a fyzickou výkonnost. Náš Kofein v tabletách tvoří oblíbenou přísadu před posilováním a dodává mimořádně energizující kofeinovou vzpruhu — abyste měli sílu na i to nejnáročnější posilování.

  • Zvyšuje bdělost a ostražitost1
  • Zlepšuje koncentraci1
  • Zlepšuje vytrvalostní výkonnost1
  • Mimořádně praktické 200 mg tablety

Každá tableta obsahuje 200 mg kofeinu, poskytuje energii,1 soustředění,1 a drajv1 potřebný k úspěchu.

Kofein prokazatelně zvyšuje bdělost a ostražitost, zlepšuje koncentraci a posiluje vytrvalostní výkonnost — proto je to dokonalý tréninkový partner, ať jsou Vaše kondiční cíle jakékoli.

1. Kofein přispívá ke zvýšení vytrvalostní výkonnosti a pomáhá zvyšovat bdělost a ostražitost a zlepšovat koncentraci

2. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty

Doporučené dávkování:

  • Doporučujeme brát 1 tabletu (200 mg) 30-60 minut před cvičením. Neberte více než 1 tabletu za hodinu nebo 2 tablety během 24 hodin.

Upozornění: Vysoký obsah kofeinu. Nedoporučuje se používat u dětí nebo těhotných či kojících žen. Obsahuje 200 mg kofeinu v jedné dávce. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento produkt by neměl být používán jako náhrada za pestrou a vyváženou stravu. Uchovávejte na chladném, suchém místě mimo přímé sluneční záření. Vhodné pro vegetariány Skladujte mimo dosah malých dětí.

Nutriční hodnoty MyProtein Pure Caffeine 200 tablet:

1 kapsle
Bezvodý kofein 200 mg

Složení:

Plnící látky (Uhličitan vápenatý, Mikrokrystalický celulóza), Bezvodý kofein, Protispékavé látky (Stearát hořčíku), Leštící látky (Mastek, Miglyol (Triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), Barvivo (Oxid titaničitý).

Barva vícebarevná
MyProtein Pure Caffeine 200 tablet u nás získáte za akční cenu 219 Kč.

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce MyProtein


Top