MyProtein Essential BCAA 2:1:1 500g

Tento žádaný výrobek MyProtein Essential BCAA 2:1:1 500g od populárního výrobce MyProtein pořídíte nyní za akční cenu. Teď v akci 622 Kč
Cena: 622 Kč

Essential BCAA 2:1:1 od Myprotein je doplněk v podobě esenciálních aminokyselin v praktickém prášku Směs esenciálních aminokyselin pro každodenní použití — aminokyseliny leucin, isoleucin a valin se přirozeně vyskytují v bílkovinách a pomáhají budovat a regenerovat nové svaly a zajišťují, aby bylo Vaše tělo připravené zvládnout další trénink.

Výhody:

  • 2:1:1 poměr leucinu, isoleucinu a valinu
  • Tři esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem
  • Perfektní pro všechny sporty a tréninkové cíle
  • Schváleno společností Cologne List®

Proč zvolit tento produkt?

Lidské tělo tyto esenciální aminokyseliny nedokáže vytvářet, proto musí být obsaženy ve stravě — jejich složení je mimořádně praktické, protože je můžete jednoduše přidat do nápoje bez nutnosti přípravy jídla.

Ať se snažíte získat svalovou hmotu, mít vypracovanou postavu nebo snížit tělesnou hmotnost, tento doplněk je snadné zařadit do každodenních zvyků a je dodáván v osvěžujících příchutích, jako je broskvově mangová a lesní ovoce.

1. Bílkoviny přispívají k růstu a udržování svalové hmoty.

Doporučené dávkování:

  • Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme užívat malou lžičku (5 g) 2-4krát denně — ochutnejte jednu z našich ovocných příchutí nebo přidejte do proteinového nápoje.
  • Ideálně se hodí pro požití před fyzickým výkonem, v jeho průběhu nebo po jeho skončení, proto buďte určitě připraveni na příští návštěvu tělocvičny.

Upozornění: Obsahuje E129, které může mít nežádoucí účinek na aktivitu nebo pozornost dětí. Nepřekračujte uvedenou doporučenou denní dávku. Tento výrobek je doplněk stravy a nelze jej používat jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na suchém, chladném místě mimo dosah malých dětí.

Nutriční hodnoty MyProtein Essential BCAA 2:1:1 500g – Tropické ovoce:

v 5g
L-Leucin 2 g
L-Izoleucin 1 g
L-Valin 1 g

Složení:

L-Leucin (42 %), izoleucin (21 %), valin (21 %), aroma, extrakt z kurkumového oleje, kyselina (Kyselina citrónová), sladidlo (Sukralóza).

Nutriční hodnoty MyProtein Essential BCAA 2:1:1 500g – Vodní meloun:

v 5g
L-Leucin 2 g
L-Izoleucin 1 g
L-Valin 1 g

Složení:

L-Leucin (42 %), izoleucin (21 %), valin (21 %), aroma, barvivo (Červená řepa), kyselina (Kyselina citrónová), sladidlo (Sukralóza).

Nutriční hodnoty MyProtein Essential BCAA 2:1:1 500g – Lesní plody:

v 5g
L-Leucin 2 g
L-Izoleucin 1 g
L-Valin 1 g

Složení:

L-Leucin (40 %), izoleucin (20 %), valin (20 %), aroma, barvivo (Červená řepa), kyselina (Kyselina citrónová), sladidlo (Sukralóza).

Nutriční hodnoty MyProtein Essential BCAA 2:1:1 500g:

v 5g
L-Leucin 2 g
L-Izoleucin 1 g
L-Valin 1 g

Složení:

L-Leucin (50 %), L-Izoleucin (25 %), L-Valin (25 %).

Nutriční hodnoty MyProtein Essential BCAA 2:1:1 500g – Mango, Broskev:

v 5g
L-Leucin 2 g
L-Izoleucin 1 g
L-Valin 1 g

Složení:

L-Leucin (45 %), izoleucin (22 %), valin (22 %), aroma, extrakt z kurkumového oleje, barvivo (Červená řepa), kyselina (Kyselina citrónová), sladidlo (Sukralóza).

Příchuť Tropické ovoce
MyProtein Essential BCAA 2:1:1 500g u nás získáte za akční cenu 619 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce MyProtein


Top