MyoTec L-Citrulline 300g

Tento akční produkt MyoTec L-Citrulline 300g od výrobce Myotec snadno můžete najít tady teď právě opravdu výhodně. Akční ceny již od 549 Kč
Cena: 549 Kč

Volná forma aminokyseliny L-citrulinu pocházející z rostlinného zdroje. Volná forma aminokyseliny L-citrulinu pocházející z rostlinného zdroje. Vlastnosti citrulinu jsou velmi dobře známé každému, kdo je orientovaný na podporu výsledků cvičení. Jde o prekurzor argininu, přičemž L forma je pro tělo využitelnější než citrulin malát.

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

  • posílení svalové pumpy
  • posílení výkonu
  • odbourávání kyseliny mléčné
  • regeneraci, odstranění odpadních dusíkatých látek

MyoTec Advantage Line

Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

Doporučené dávkování:

  • Rozmíchejte 2 g ve vodě nebo oblíbeném džusu. Užívejte 2x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu (při teplotě do 30°C), suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Obal těsně uzavírejte. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Vhodné pro vegany. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty MyoTec L-Citrulline 300g:

ve 2g
L-citrulin 2 g

Složení:

L-citrulin prášek.

Alergeny:

Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Barva vícebarevná
MyoTec L-Citrulline 300g u nás získáte za akční cenu 519 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Myotec


Top