MyoTec HMB 300g

Tento nejprodávanější kus MyoTec HMB 300g pocházející od značky Myotec snadno můžete získat zde teď levně! Akční ceny od 549 Kč
Cena: 549 Kč

Instantní prášek s obsahem čisté formy HMB, která je metabolitem větvené aminokyseliny leucinu. Instantní prášek s obsahem čisté formy HMB, která je metabolitem větvené aminokyseliny leucinu. Má podobné a dokonce i výraznější spektrum účinku jako leucin.

Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:

  • nárůst čisté svalové hmoty
  • lepší vstřebatelnost bílkovin při vysokoproteinové dietě
  • rychlou regeneraci po tréninku

MyoTec Advantage Line

Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

Doporučené dávkování:

  • Tréninkové dny: Berte 1,5 g 3x denně. 1. dávku 20-30 min. před tréninkem, 2. dávku ihned po tréninku s po-tréninkovým nápojem a 3. dávku před některým z hlavních jídel.
  • Netréninkové dny: Berte 1,5 g s každým hlavním jídlem (3x denně).
  • Prášek rozmíchejte ve vodě nebo džusu.

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah přímého slunečního záření. Obal těsně uzavírejte. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Vhodné pro vegany. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty MyoTec HMB 300g:

v 1,5g
Hydroxymetylbutyrát vápenatý 1,26 g

Složení:

Hydroxymetylbutyrát vápenatý prášek

Alergeny:

Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Barva vícebarevná
MyoTec HMB 300g u nás získáte za akční cenu 549 Kč.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce Myotec


Top