MyoTec D-Ribose 300g

Nejprodávanější produkt MyoTec D-Ribose 300g značky Myotec jednoduše najdete tady teď levně. Cena již od 353 Kč
Cena: 353 Kč

D-Ribose je jednoduchý pětiuhlíkatý sacharid, který je využíván jako palivo. D-ribóza je jednoduchý pětiuhlíkatý sacharid, který je využíván jako palivo, a který slouží jako stavební jednotka ATP a RNA. Vlastnosti ribózy tak velice úzce souvisí s tvorbou energie a proteinovou syntézou. Ribózu lze užívat spolu s kreatinem, kdy tvoří velice zajímavý ergogenní mix pro výkonnost a vytrvalost, nebo ji lze doporučit jako alternativu kreatinu.

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Výkonnost a vytrvalost
  • Budování svalové hmoty

MyoTec Advantage Line

Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte 5 g s vodou. Berte 1 dávku denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro vegany. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunečního záření a dětí, v těsně uzavřeném obalu. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty MyoTec D-Ribose 300g:

v 5g
D-ribóza 5 g

Složení:

D-ribóza prášek.

Alergeny:

Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Barva vícebarevná
MyoTec D-Ribose 300g u nás získáte za akční cenu 353 Kč.

Další produkty z kategorie Gainery

Další produkty od výrobce Myotec


Top