MyoTec Creatine Monohydrate Creapure 300g

Akční produkt MyoTec Creatine Monohydrate Creapure 300g od známého výrobce Myotec jednoduše najdete zde nyní skutečně výhodně. Nabídky již od 401 Kč
Cena: 401 Kč

Creatine Monohydrate značky MyoTec je mikronizovaný kreatin s garantovanou čistotou a kvalitou vyráběný pod ochrannou známkou Creapure.

  • Mikronizovaný kreatin monohydrát s ochrannou známkou Creapure®
  • Garantovaná čistota (každá šarže testována na nežádoucí složky)
  • Svalová hmota
  • Regenerace
  • Ergogen = výkon

Kreatin je látka přirozeně se vyskytující v lidském těle, kde se jej naprostá většina nachází v kosterním svalstvu. Creatine Monohydrate značky MyoTec je mikronizovaný kreatin s garantovanou čistotou a kvalitou vyráběný pod ochrannou známkou Creapure® = produkt je v každé šarži testován na obsah nežádoucích složek (kreatinin, dikyandiamid, dihydrotriazin).

Jak kreatin funguje

Vlastnosti kreatinu souvisí s tvorbou ATP, tedy látky poskytující energii namáhaným svalům

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Svalovou hmotu
  • Podporu krátkodobého intenzivního fyzického výkonu
  • Regeneraci

O projektu MyoTec

Nabijte se pozitivní energií! MyoTec je sportovní výživa vyrobená z čistých a kvalitních surovin, to vše s nulovým obsahem umělých sladidel a minimalizovaným obsahem balastních aditiv. Se značkou MyoTec víte naprosto přesně, co do svého těla dostáváte. Co je vzhledem k maximální fyzické výkonnosti a zdraví důležitější?

Celý projekt vznikl jako první svého druhu v roce 2011 a to v navaznosti na nejnovější trendy a požadavky v oblasti zdravého životního stylu a a aktivní fyzické výkonnosti (cross-funkční trénink, body weight training, fitness, bojové sporty atd.). Značka MyoTec je 100% v českých rukou a důrazně se distancuje od obvyklých marketingových triků a prodeje levných surovin druhé jakosti. Všechny produkty jsou GMO free a rBGH/rBST free.

Doporučené dávkování:

  • Plnící fáze: Rozmíchejte 5 g v 500 ml vody, ovocného džusu či náhrady jídla. Konzumujte 4 dávky denně v pravidelných intervalech po dobu 5 dní.
  • Udržovací fáze: Rozmíchejte 5 g v 500 ml vody, ovocného džusu či náhrady jídla. Konzumujte 1 dávku denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladném, suchém, dobře větraném prostředí, v těsně uzavřeném obalu. Vhodné pro vegany. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty MyoTec Creatine Monohydrate Creapure 300g:

v 5g
Mikronizovaný Creapure® kreatin monohydrát 5 g

Složení:

Mikronizovaný Creapure® kreatin monohydrát 100 %.

Alergeny:

Neobsahuje.

Barva vícebarevná
MyoTec Creatine Monohydrate Creapure 300g u nás získáte za akční cenu 401 Kč.

Další produkty z kategorie Kreatin

Další produkty od výrobce Myotec


Top