MuscleTech Mass-Tech 3180g

Tento velmi žádaný produkt MuscleTech Mass-Tech 3180g originál od výrobce MuscleTech jednoduše můžete najít zde opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 1239 Kč
Cena: 1239 Kč

Mass-Tech od Muscletech je nadupaný sachariďák, který je skvělý pro nabírání svalů! MuscleTech Mass-Tech Performance Series 3180 g je výrobek s vyspělou a ověřenou recepturou, který je ideální především pro sportovce, kteří se snaží o nárůst kvalitní svalové hmoty a síly.

Je založen na pokročilé receptuře, která byla vyvinuta renomovaným týmem výzkumníků firmy MuscleTech. Přípravek Mass-Tech Performance Series je vědecky vyvinutý, aby Vám pomohl zvýšit Vaši hmotnost, a to tak, že využívá špičkové hladiny anabolických hormonů tím nejúčinnějším způsobem. Konkrétně jde o hormon inzulín, který doslova nabudí výživné látky ve Vašich svalech. Základní funkcí přípravku Mass-Tech je zaručit Vám takové výsledky, které s žádným jiným přípravkem nemůžete dosáhnout.

Mass-Tech Performance Series obsahuje sacharidový komplex s různými délkami řetězců, který vám zajistí postupné uvolňování energie při tréninku a tím bude šetřit glykogen uložený v játrech. Naopak nízký obsah cukru zajišťuje kvalitní váhové přírůstky s minimem podkožního tuků. Proteinová část Mass Tech Performance Series je tvořena vysoce kvalitním ultra a mikrofiltrátem syrovátkové bílkoviny, který je založen na aminokyselinách s různými délkami peptidických řetězců zajišťujících dokonalou anabolizaci ve svalech. Přípravek Mass-Tech ale nejenom zvyšuje hmotnost, nýbrž také dodává nezbytné výživné látky, které pak slouží jako potřebné palivo při Vašem tréninku.

V bodech:

  • žádné zbytečné výplně a neúčinné substance
  • více proteinu v dávce než u jakékoliv jiné látky sloužící k přírůstku hmotnosti
  • obsahuje více BCAA v jedné dávce než u jakékoliv jiné látky sloužící k přírůstku hmotnosti
  • pomáhá doplnit zásoby glykogenu v lidském těle
  • receptura byla vyvinuta tak, aby obsahovala nasycené omega tuky

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 5 odměrek (cca 235 g) s 470 ml vody nebo nízkotučnéha mléka. Užívejte ráno, během dne nebo ihned po tréninku.

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem.

Nutriční hodnoty MuscleTech Mass-Tech 3180g – Cookies cream:

ve 100g ve 230g
Energetická hodnota 1598 kJ 3675 kJ
377 kcal 867 kcal
Tuky 3,1 g 7,0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2,2 g 5,2 g
Sacharidy 60 g 137 g
Z toho cukry 4,9 g 11,2 g
Vláknina < 0,5 g < 0,5 g
Bílkoviny 27 g 63 g
Sůl 400 mg 0,32 g
Další aktivní složky
Kreatin monohydrát 1,3 g 3,0 g

Složení:

Maltodextrin, proteinová směs 38%, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), kaseinát vápenatý (mléko), vaječný albumin, syrovátkový proteinový izolát (mléko), syrovátkový proteinový koncentrát hydrolyzát (mléko), kreatin monohydrát 1%, aroma (mléko), barvivo, emulgátor uhličitanu vápenatého (sója), prášková čokoláda 0,2%, kakaová hmota, cukr kakao se sníženým obsahem tuku, zahušťovadlo (guarová guma), sladidla (acesfulam) K, sukralóza,triglycerid se středním řetězcem, glukózový sirup, mléčný protein, stabilizátor (fosforečnan draselný), protispékavá látka (fosforečnan draselný).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Obsahuje mléko, vajíčka, pšenici a sóju. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím také ořechy.

Nutriční hodnoty MuscleTech Mass-Tech 3180g – Jahoda:

ve 231g RHP
Energetická hodnota 830 kJ
50 kcal
Tuky 6 g 8 %
Z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g 18 %
Cholesterol 180 mg 60 %
Celkový obsah sacharidů 132 g 48 %
Z toho cukry 9 g
Z toho přidané cukry 5 g 10 %
Bílkoviny 63 mg 126 %
Vápník 710 mg 55 %
Železo 1,1 mg 6 %
Sodík 350 mg 15 %
Draslík 410 mg 9 %
Muscle a Streth Amplifying Complex
L-glutamin 10 g
Kreatin monohydrát 10 g
L-leucin 6,8 g
L-isoleucin 3,6 g
L-valin 3,7 g
Digestion and Absorption Support
ProHydrolase 630 mg

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Vícefázový sacharidový komplex (Maltodextrin, ModCarb), ovesné otruby,Quinoa, pohanka, proso, isomatulóza. Vícefázový proteinový systém (syrovátkový proteinový koncentrát, kaseinát vápenatý, vaječný albumin, syrovátkový protein, hydrolizovaný izolát 97%, syrovátkový proteinový isolát). Přírodní a umělé příchutě, uhličitan vápenatý, sójový a slunečnicový lecitin, řepná šťáva (barva), gumová směs, (celulózová guma, xanthanová guma, carrageenan). Kyselina citronová, sukralóza, acesfulamer, triglyceridy se středním řetězcem.

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Obsahuje mléko, vajíčka, pšenici a sóju. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím také ořechy.

Nutriční hodnoty MuscleTech Mass-Tech 3180g – Vanilka:

ve 100g ve 230g
Energetická hodnota 1604 kJ 3689 kJ
378 kcal 870 kcal
Tuky 3,1 g 7,1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2,2 g 5,2 g
Sacharidy 60 g 138 g
Z toho cukry 4,9 g 11,2 g
Vláknina < 0,5 g 0,5 g
Bílkoviny 27 g 63 g
Sůl 0,14 g 0,32 g
Další aktivní složky
Kreatin monohydrát 1,3 g 0,33 g

Složení:

Maltodextrin, proteinová směs 38%, syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), kaseinát vápenatý (mléko), vaječný albumin, syrovátkový proteinový izolát (mléko), syrovátkový proteinový koncentrát hydrolyzát (mléko), kreatin monohydrát 1%, aroma (mléko), barvivo, emulgátor uhličitanu vápenatého (sója), prášková čokoláda 0,2%, zahušťovadlo (guarová guma), sladidla (acesfulam) K, sukralóza,triglycerid se středním řetězcem, glukózový sirup, mléčný protein, stabilizátor (fosforečnan draselný), protispékavá látka (fosforečnan draselný).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení. Obsahuje mléko, vajíčka, pšenici a sóju. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím také ořechy.

Příchuť Cookies cream
MuscleTech Mass-Tech 3180g u nás získáte za akční cenu 1239 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce MuscleTech


Top