Multipa Nosič kol na tažné zařízení 4 kola

Unikátní produkt Multipa Nosič kol na tažné zařízení 4 kola originál od výrobce Multipa naleznete u nás za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 7499 Kč
Cena: 7499 Kč

Kompaktní a snadno použitelný nosič kol pro montáž na tažné zařízení pro všechny typy jízdních kol s kompletně osvětlenou rampou a místem pro SPZ. Upevnění kola na nosič je možné zcela bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením spon na kola, umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a brání odcizení kola. Nosič je vyroben z oceli a každá ze základen pro jízdní kola je z hliníku stříbrné barvy. Nosič je vhodný pro dvě jízdní kola, nepřesahující dohromady hmotnost 60 kg. Nosič jízdních kol se montuje na schválené tažné zařízení s koulí ISO 50. Nosič je určen k přepravě jízdních kol. Přeprava jiných předmětů není povolena. Zajišťuje se pomocí robustní páky a zámku. Zadní světelná rampa je připojena k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólové zástrčky a je vybavena kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení SPZ.
Technická data:
• Upnutí nosiče: na kouli tažného zařízení
• Rampa se světly: ano
• Připojení světel: zástrčka 13-pin
• Fixace jízdních kol: přední, zadní kolo a rám
• Zamykání kol: ano
• Zamykání nosiče: ano
• Sklápěcí mechanizmus: ano
• Materiál: ocel, aluminium, odolný plast
• Max. nosnost: 60 kg
• Váha nosiče: 18,5 Kg
• Schváleno pro: max. 4-jízdní kola
• Maximální konstrukční rychlost 120 km/h
• Certifikace: TÜV

Uzamčení kola do nosiče: Ano
Sklopný Ano
Uzamčení nosiče: Ano
Montáž bez použití nářadí Ano
Homologace Certifikát kvality TÜV
Max nosnost [kg]: 60 KG
Počet kol: 4
Max. šířka pneu [mm]: 60
MAX rozvor kol [mm]: 95
MAX. průměr rámu [mm]: 50
Max počet jízdních kol 4
Upevnění nosiče na vozidle Na tažné zařízení
Napájecí zástrčka 13 pólový
Materiál rámu Ocel, aluminium, odolný plast
Hmotnost [kg]: 18,5
Skládací: NE
Adaptér na další kolo: NE
E-bike: ANO
Fatbike: NE

Pokyny k používání:

Před instalací nosiče se ujistěte, že je koule tažného zařízení řádně očištěna. Pokud je vozidlo vybaveno systémem automatického otevírání zadních dveří, vyřaďte tuto funkci z provozu vždy, když používáte nosič kol. Víko zavazadlového prostoru otevírejte manuálně. Když nakládáte jízdní kola na nosič, odstraňte z nich všechny volné části (brašny s nářadím, dětské sedačky, hustilky apod.) Vždy umisťujte nejdříve největší/nejtěžší jízdní kolo nejblíže vozidlu a poté umístěte menší kola. Uživatel je povinen pravidelně kontrolovat, že všechny součásti, pásky, regulátory a šrouby jsou bezpečně utažené k zajištění bezpečného provozu.

Je možné, že budete muset použít navíc ochranné prostředky, abyste předešli poškrábání jízdních kol a víka zavazadlového prostoru. Zámky použité s tímto nosičem mají za úkol odradit od krádeže.

Bezpečnost:
Před vyjetím s nosičem kol zkontrolujte, že světla na nosiči fungují správně. Dodržujte rychlostní limity a přizpůsobte rychlost podmínkám na silnici. Jízda mimo zpevněné vozovky se nedoporučuje, může dojít k poškození vozidla, nosiče nebo přepravovaných kol. Pokud zjistíte jakékoliv poškození, sejměte jízdní kola a nosič již dále nepoužívejte. Zkontrolujte, že mezi jízdními koly a zemí je bezpečná vzdálenost.

Údržba:
Pravidelně kontrolujte nosič jízdních kol, zda se neobjeví známky opotřebení, koroze nebo únavy materiálů. Nepoužívejte nosič jízdních kol, pokud je některá z jeho částí poškozena. Výrobek není navržen, aby odolával extrémním povětrnostním podmínkám.
Barva vícebarevná
Multipa Nosič kol na tažné zařízení 4 kola u nás získáte za akční cenu 7499 Kč.

Další produkty z kategorie Nosiče na kolo

Další produkty od výrobce Multipa


Top