Muc-off mazivo Dry Lube 120 ml (VÝPRODEJ)

Kvalitní a žádaný produkt Muc-off mazivo Dry Lube 120 ml (VÝPRODEJ) značky Muc-off jednoduše můžete pořídit tady a teď skutečně výhodně! Akční cena od 294 Kč
Cena: 294 Kč

Muc Off Dry Lube Racing 120ml

– zajišťuje vysokou účinnost řetězů díky neuvěřitelně nízkému povrchovému tření
– obsahuje P.T.F.E. (teflon)
– po aplikaci vytváří trvanlivou, kluzkou, ale suchou ochrannou vrstvu
– zamezuje ulpívání nečistot na ošetřených částech
– zajišťuje hladký chod řetězu a řazení
– určen k mazání hnacích řetězů, přehazovaček, přesmykačů, bovdenů
– plně biologicky odbouratelný
– použitelný pro všechny druhy jízdních kol

Výkonné mazivo pro universální použití v cyklistice, které je díky svému složení schopno proniknout do všech částí řetězového článku a vydržet i extrémní podmínky, které jinak způsobují rozklad běžných maziv.
Muc Off Dry Lube Racing je velmi univerzální suché mazivo s P.T.F.E. (teflonovou) složkou pro použití v různorodých klimatických podmínkách. Teflonová složka díky své velmi nízké molekulární frikci zajišťuje hladkých chod řetězu i řazení. Muc-Off pokročilé suché složení umožňuje navíc vytvoření suché a trvanlivé ochranné vrstvy, která mazivo zapouzdří a omezuje ulpívání nečistot na povrchu ošetřených komponentů, zejména v suchém a prašném prostředí. V případě změny počasí však současně dokáže v závislosti na konkrétních podmínkách odolávat i vodě.

Aplikace:
Před použitím mazivo důkladně protřepeme, aby došlo k aktivaci všech jeho složek, a teprve poté aplikujeme na jednotlivé články čistého řetězu. Dry Lube je třeba na řetězu nechat několik hodin zavadnout, proto doporučujeme jeho aplikaci ihned po umytí kola po jízdě, minimálně však 3-4 hodiny před jízdou. Po jeho zavadnutí zůstane řetěz suchý, ale kluzký.
Barva vícebarevná
Muc-off mazivo Dry Lube 120 ml (VÝPRODEJ) u nás získáte za akční cenu 294 Kč.

Další produkty z kategorie Čištění a mazání na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top