Muc-off čistič 1 l s rozprašovačem

Kvalitní a oblíbený kus Muc-off čistič 1 l s rozprašovačem s osvědčenou značkou Muc-off snadno získáte tady teď ve výprodejové akci. Ceny již od 360 Kč
Cena: 360 Kč

Muc Off Nano Tech Bike Cleaner je moderní čisticí prostředek, který představuje skutečnou revoluci v oblasti profesionální chemie. Jeho snadné, rychlé a bezpečné použití je založeno na nano částicích, které díky své minimální velikosti dokážou snadno a rychle pronikat špínou a z povrchu ji odstraňovat již na molekulární úrovni.

Muc-Off Bike Cleaner je zásaditý a jelikož neobsahuje žádné kyseliny ani rozpouštědla, lze ho bezpečně použít na všechny materiály, z kterých jsou dnes vyráběny moderní motocykly, kola nebo automobily. Navíc ho není třeba žádným způsobem ředit nebo jinak před aplikaci připravovat. Tím se jeho použití stává skutečně velice snadným a rychlým!

Aplikace:
Muc-Off Bike Cleaner stačí pomocí rozprašovače aplikovat, nechat několik minut působit a poté důkladně opláchnout vodou. Doporučená doba působení po aplikaci je 3-5 minut, ale žádný problém nevzniká ani při působení mnohem delším, řádově v desítkách minut. Protože Bike Cleaner není v žádném ohledu agresivní, netřeba se obávat takových nepříjemností, jakými jsou vyžírání laku, křehnutí plastů atd.
Barva vícebarevná
Muc-off čistič 1 l s rozprašovačem u nás získáte za akční cenu 360 Kč.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top