Mondo Koloběžka 28515 Unicorn-JEDNOROŽEC

Tento kvalitní kus Mondo Koloběžka 28515 Unicorn-JEDNOROŽEC od odblíbeného výrobce Mondo můžete pořídit tady nyní ve slevě. Nyní pořídíte jen za 945 Kč
Cena: 945 Kč

Dětská koloběžka Mondo s motivem krásného Jednorožce, je kvalitní dvoukolová koloběžka vhodná pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Koloběžka má pevnou konstrukci a lehký hliníkový rám. Koloběžka je vyhotovena v nádherné růžovo-tyrkysové barevné kombinaci s obrázkem jednorožce na nášlapné ploše. Kola jsou vyrobena z kvalitního bezftalátového PVC materiálu. Řídítka koloběžky jsou měkká a příjemná na dotek. Jednoduchým způsobem se dají výškově nastavit podle potřeb až do výšky 82 cm. Její délka je 65 cm a šířka 10 cm. Koloběžka má brzdu na zadním kolečku, nášlapná část je protiskluzová.

Nosnost koloběžky je 50 kg. Jízda na koloběžce je nejen zábavná, ale také zdraví prospěšná aktivita. Děti posilují svalstvo a motoriku, určitě si s ní zamilují pohyb a sportování. Ložiska ABEC 5 jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Koloběžka Mondo obsahuje ložiska páté třídy ABEC 5, proto mají kolečka na koloběžce maximálně tichý chod, jsou odolná a vydrží stovky vzrušujících jízd vašeho děťátka. Kolečka mají průměr 12 cm a po opotřebování se dají jednoduše vyměnit.

Technický popis:
– Výrobce: Mondo
– Ložiska ABEC 5
– Kolečka: 12 cm
– Materiál: hliník
– Celková délka: 65 cm
– Šířka: 10 cm
– Nastavitelné až do výšky 82 cm
– Lehká, jednoduše složitelná
– Pěnová madla
– Nosnost: 50 kg
– motiv: Jednorožec
Průměr kol 120 mm
Mondo Koloběžka 28515 Unicorn-JEDNOROŽEC u nás získáte za akční cenu 945 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Mondo


Top