Mondo Dětské kuželky 28526 UNICORN

Oblíbený produkt Mondo Dětské kuželky 28526 UNICORN od populárního výrobce Mondo jednoduše naleznete tady ve slevě! V akci od 389 Kč
Cena: 389 Kč

Dětské kuželky MONDO 28526 Jednorožec
Sada od italského výrobce MONDO je kvalitní a mimořádně pěkná bowlingová sada pro dívky a chlapce od 3 let. V dětské kolkové soupravě se nachází 6 barevných kuželek s veselými obrázky jednorožce a modrá bowlingová koule. Kuželky vysoké 18 cm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jsou mimořádně dobře vyvážené. Koule je akorát těžká a velmi dobře padne dítěti do ruky. Tato souprava jistě přinese dětem mnoho radosti. Kuželky (nebo bowling) jsou velmi zábavnou hrou, která se dá hrát i uvnitř i venku.

Jediné, co ke hře třeba, je rovná a alespoň trochu pevná plocha. Hra kuželky procvičuje u dětí odhad vzdáleností, koordinaci pohybů a přesnost. Mohou se hrát sólo, v týmech, na body, nebo jen tak bez pravidel – pro radost ze hry.

Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů z pěny, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii kuželky pro děti. Dětská souprava kuželek zaručí vašim dětem skvělou letní i zimní zábavu, zdravý pohyb a rozvoj pohybových dovedností.

Technický popis:
– Výrobce: MONDO
– Věk: 3+
– Výška kuželek: 18 cm
– Motiv: Jednorožec
– Sada 6 barevných kuželek a 1 modré bowlingové koule
Barva vícebarevná
Mondo Dětské kuželky 28526 UNICORN u nás získáte za akční cenu 389 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce Mondo


Top