Mobvoi Chytré hodinky TicWatch GTH 2 Black

Levný produkt Mobvoi Chytré hodinky TicWatch GTH 2 Black s osvědčenou značkou Mobvoi jednoduše seženete právě zde se slevou. Cena již od 1039 Kč
Cena: 1039 Kč

Chytré hodinky Mobvoi TicWatch GTH 2 (černé)

Usnadněte si každodenní život s chytrými hodinkami Mobvoi TicWatch GTH 2! Chytré hodinky jsou vybaveny 1,72″ dotykovým TFT displejem s rozlišením 356 x 400 a umožňují výběr z více než 100 sportovních režimů. Umožňuje sledovat srdeční tep, hladinu kyslíku v krvi, spánek a tělesnou teplotu. Poskytuje až 10denní výdrž baterie a nabízí mnoho užitečných funkcí, jako je ovládání hudby nebo dálkové ovládání fotoaparátu. Vyznačuje se také voděodolností IP68.

Přehledný dotykový displej

Velký TFT displej s vysokým rozlišením vám usnadní ovládání chytrých hodinek a poskytne snadný přístup k jejich nejdůležitějším funkcím. Zakřivené 2,5D sklo zaručuje jasný a čitelný obraz za všech podmínek. Pomocí speciální aplikace si můžete přizpůsobit vzhled displeje, vybrat si z více než 120 dostupných ciferníků nebo nahrát vlastní fotografii!

Na výběr je více než 100 sportovních režimů

Chytré hodinky TicWatch GTH 2 budou dokonalým společníkem při vašem tréninku! Zařízení nabízí více než 100 různých sportovních režimů, tj. intervalový trénink, volejbal, plachtění nebo jógu. Průběžně vás informuje o počtu kroků, ušlé vzdálenosti nebo spálených kaloriích. Dostaňte se do špičkové formy s hodinkami TicWatch GTH 2!

Váš zdravotní asistent

Jediným dotykem získáte informace o nejdůležitějších zdravotních parametrech! Chytré hodinky monitorují srdeční tep a saturaci až 24 hodin denně. Zařízení navíc každou hodinu zaznamenává vaši nejvyšší a nejnižší tepovou frekvenci. K dispozici máte také měření teploty s přesností na 0,1 °C. Když vaše tělesná teplota přesáhne 37,3 °C, chytré hodinky vás na to okamžitě upozorní.

Pečujte o svůj spánek

S chytrými hodinkami Mobvoi TicWatch GTH 2 zlepšíte kvalitu svého spánku. Zařízení přesně sleduje fáze vašeho spánku po celou noc – zaznamenává délku bdění, lehkého a hlubokého spánku i fázi REM. Analyzujte podrobné údaje dostupné v aplikaci, odstraňte špatné návyky a užívejte si klidný spánek každý den!

Ještě více možností

Vyzkoušejte, jak vám chytré hodinky GTH2 mohou ještě více usnadnit každodenní život. Hodinky umožňují pohodlné telefonování, nemusíte ani vytahovat chytrý telefon! Umožňují také ovládat hudební přehrávač nebo pořizovat fotografie na dálku. Nabízí také relaxační dechová cvičení a inteligentního hlasového asistenta – to vše z vašeho zápěstí!

Až 10 dní provozu

Užijte si dlouhou dobu provozu. Výkonná baterie s kapacitou 260 mAh umožňuje až 10 dní provozu na jedno nabití. V případě potřeby v ní můžete snadno obnovit energii pomocí speciálního kabelu s magnetickým konektorem, který najdete v sadě. Nabíjení hodinek vám nezabere mnoho času – přibližně po 2 hodinách budou opět připraveny k použití.

Vytvořeno s ohledem na uživatele

Pohodlná a extrémně lehká konstrukce chytrých hodinek vám poskytne bezkonkurenční komfort při používání – ani nebudete cítit, že je máte na ruce! Vyznačují se také voděodolností IP68 – nemusíte je tedy sundávat při mytí nádobí, intenzivním tréninku nebo při odchodu z domu za deštivého počasí.

Součástí balení je

  • chytré hodinky
  • magnetický kabel
  • návod k použití

Výrobce
Mobvoi
Model
TicWatch GTH 2
Barva
Černá
Materiál řemínku
TPU
Materiál
Kov
Displej
1,72″ TFT
Rozlišení
356 x 400
Verze Bluetooth
5.2
Kapacita baterie
260 mAh
Doba nabíjení
přibližně 2 hodiny
Voděodolnost
IP68
Senzory
Snímač srdečního tepu, snímač pohybu, snímač nasycení krve kyslíkem, snímač teploty kůže, snímač dechu
Aplikace
Aplikace Mobvoi Health
Rozměry
44,5 x 37 x 10,5 mm
Hmotnost
39 g

Barva černá
Mobvoi Chytré hodinky TicWatch GTH 2 Black u nás získáte za akční cenu 1039 Kč.

Další produkty z kategorie Sporttestery

Další produkty od výrobce Mobvoi


Top