MiStringer mechanický vyplétací stroj

Designový produkt MiStringer mechanický vyplétací stroj značky MiStringer snadno získáte tady nyní opravdu levně. Cena od 9670 Kč
Cena: 9670 Kč

Vypletací stroj MiStringer je užasný pomocník pro každého, kdo potřebuje rychle a jednoduše vyplést tenisovou raketu. Díky jeho rozměrům, nízké hmotnosti a šikovnému pouzdru jej kdykoliv a kamkoliv jednoduše přenesete. Tím, že si pořídíte tento jednoduchý stroj a naučíte se s ním pracovat, ušetříte jak čas, tak své peníze, protože se nebudete muset spoléhat na jiného vyplétače. Díky patentovanému systému Vám MiStringer nabízí přesné a konzistentní vyplétání. Unikátní systém svorek pevně drží struny i při nejvyšším napětí. Celé balení MiStringer váží pouhé 2,7 kg a má rozměry 41 x 28 x 8 cm, takže se Vám vejde i do tašky s ostatním vybavením.
Funkce:

– patentový systém EZ-Pull – MiStringer má patentovaný napínač EZ-Pull, díky kterému struny lehce a jednoduše napnete až na 34 kg (75 liber). Na rozdíl od všech ostatních systémů na trhu, EZ-Pull nevyužívá tradiční pružinu pro nastavení napětí, proto nepotřebuje kalibraci. Upínací zařízení s diamantovým povrchem drží pevně i ty nejhladší struny.
– patentované upínací svorky – ve všech ostatních strojích jsou svorky buď pohyblivé nebo upevněné ke spodní části stroje a potřebují vyvíjet na struny velký tlak pro jejich udržení. U stroje MiStringer je pro udržení struny je potřeba minimální tlak.
– 6-bodový upínací systém – Aby se zabránilo jakémukoli poškození rámu, je MiStringer vybavený 6-bodovým systémem, který rám pevně drží při vyplétání.
– robustní konstrukce – díky použitým materiálům z hliníku a vysoce kvalitní oceli má stroj robustní a odolnou konstrukci.
– nízká hmotnost – MiStringer váží necelé 3 kg, díky čemuž je snadno přenosný a můžete jej kdekoliv použít.
– StringWeaver – šikovný nástroj, který urychluje vyplétání až o 200%.


Barva vícebarevná
MiStringer mechanický vyplétací stroj u nás získáte za akční cenu 9670 Kč.

Další produkty z kategorie Doplňky na stolní tenis

Další produkty od výrobce MiStringer


Top