Micro Metropolitan Deluxe black

Neodolatelný kus Micro Metropolitan Deluxe black od značky Micro snadno naleznete právě zde v akci. Ceny od 6490 Kč
Cena: 6490 Kč

Micro Metropolitan Deluxe je skvělá skládací koloběžka pro dospělé i starší děti. Hlavní přednosti koloběžky Metropolitan Deluxe jsou 200 mm kolečka se vzorkem, široká tvarovaná řídítka, odpružené přední kolečko, integrované LED světlo v řídítkové tyči, pevná nášlapná deska a především kvalitní zadní kotoučová brzda na rukojeti. Jedná se o rychlou a na ovládání komfortní koloběžku vhodnou i pro jízdu na delší vzdálenosti.

Micro Metropolitan Deluxe není jenom ideální skládací koloběžka pro rychlé přesuny ve městech, ale je také vhodná pro rodiče, kteří ve volném čase nebo o víkendech rádi vyjíždějí se svými dětmi na výlety, do parků nebo třeba na cyklostezky.

Nášlapná deska a skládací mechanismus vychází z léty prověřené konstrukce modelu Micro Black. Je tedy pevná a při odrazech nehoupe (nepruží) jako modely Flex. Díky tomu nabízí výbornou dynamiku a komfort odrazu při jízdě. Nášlapná deska má čistou délku pro nohy 33 cm a tvarově patří k užším a kompaktním deskám.

Řídítková tyč má integrované LED světlo na 2 baterie typu AAA (nejsou součástí balení). Výška řídítek je nastavitelná v rozmezí od 80 cm do 103 cm nad zemí.

Rukojeti řídítek jsou u koloběžky Metropolitan Deluxe black tvarované a nedají se složit, což ale zlepšuje tuhost celé koloběžky. Tato šířka většině jezdců zlepšuje ovládání a komfort jízdy. Řídítka jsou polohovatelná a dají se nastavit podle přání každého jezdce.

Koloběžka je vybavena předním a zadním plastovým blatníkem pro ochranu jezdce před vodou a nečistotami. Zadní blatník slouží jako nášlapná brzda a je osazen reflexním prvkem.

Velkou předností koloběžky Metropolitan Deluxe je kvalitní zadní kotoučová brzda, která se ovládá černou hliníkovou páčkou na rukojeti.

200 mm PU kolečka se vzorkem pro lepší přilnavost zajistí v kombinaci s kvalitními ložisky svižnou a dynamickou jízdu s minimálním valivým odporem.

Přední vidlice a její kolečko je pro zvýšení komfortu během jízdy odpruženo.

Na spodní straně nášlapné desky je stabilní stojánek.

Na koloběžku nelze použít popruh pro přenášení. Koloběžka se přenáší jednoduše za řídítkovou tyč ve složeném stavu.

Jako všechny modely Micro, tak i Micro Metropolitan Deluxe black lze jednoduše složit a uložit ho v práci pod stůl, do kufru auta nebo pod sedadlo veřejné dopravy.

Technické informace:

Určeno pro: Město, dlouhé vzdálenosti
Věkové rozmezí: Dospělí / Mládež
Hmotnost: 5.85 kg
Nosnost: 100 kg
Složené rozměry: d.84 x š.23 x v.54 cm
Barva: Černá
Specialita: Ruční brzda, široká řídítka, odpružení, LED
Nastavitelná výška: Ano
Možnost vyndání: Ne
Výška řídítek: 80 – 103 cm
Šířka řídítek: 55 cm
Skládací tyč: Ano
Velikost koleček: 200 mm
Šířka koleček: 36 mm
Materiál koleček: PU
Typ koleček: 83° Shore A
Ložiska: ABEC 9
Šířka desky: 12 cm
Délka desky: 33 cm
Materiál desky: Alu
Výška od země: 6,7 – 8 cm
Výška pod deskou: 3,2 – 5,6 cm
Stojánek: Ano
Složení rukojetí: Ne
Brzda: Ano
Přední blatník: Ano
Očko na popruh: Ne
Zadní blatník: Ano
Průměr kol 200 mm
Micro Metropolitan Deluxe black u nás získáte za akční cenu 6490 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Micro


Top