Micro Maxi Deluxe Pro purple

Oblíbený a kvalitní kus Micro Maxi Deluxe Pro purple od populárního výrobce Micro snadno seženete právě zde za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 3690 Kč
Cena: 3690 Kč

Maxi Micro Deluxe Pro purple je bezpečná, stabilní a zábavná koloběžka v černo-červené barvě, určená pro starší děti, juniory a teenagery s doporučenou nosností do 50 kg. Maxi Micro bylo původně určeno jako následný produkt pro děti, které vyrostly z Mini Micro. Maxi se postupem času stalo samostatným trendovým produktem pro juniory a teenagery.
Nášlapná deska řady Maxi Deluxe má zvýšenou tuhost a stabilitu, ke které přispívá široké zadní kolečko. Díky této tuhosti zvládne koloběžka krátkodobou zátěž i 70 kg, i když předepsaná nosnost je 50 kg.

Na horní části nášlapné desky je designový silikonový nápis, který zabraňuje sklouznutí nohy z desky. V zadní části koloběžky je nad zadními kolečky nášlapná brzda a reflexní prvky. Všechny hrany desky jsou zaoblené pro zvýšení bezpečnosti při manipulaci.

Řídící tyč je eloxovaná v barvě designu koloběžky a je výškově nastavitelná v rozsahu od 68-92 cm nad zemí. Je možné ji kdykoliv jednoduše a rychle vyjmout z nášlapné desky, čímž ušetříte místo pro uskladnění.

Koloběžka je pro pohodlnou jízdu vybavena širokými tvarovanými řídítky.

Rukojeti řídítek jsou z kvalitních materiálů a na okrajích mají ochranný prvek, který zabraňuje uklouznutí ruky do strany, chrání prsty při těsném průjezdu kolem pevných překážek, ale ochrání třeba i lak auta, když to jezdec neodhadne.

O zatáčení se stará jedinečný mechanismus, který zatáčí nakloněním řídící tyče a přenesením váhy. Jezdec má při jízdě na asfaltu podobné pocity jako při surfování, jízdě na snowboardu či skateboardu.

Pohyb Maxi Micro Deluxe Pro zajišťují celkem 3 široká kolečka s kvalitními ložisky. Přední dvě kolečka mají velikost 120 mm. Zadní 80 mm kolečko je umístěno na středové ose tak, aby nepřekáželo odrazové noze ani při mohutném odrazu.

Maxi Micro Deluxe Pro je velice zábavná koloběžka s výrazným zážitkem při jízdě na kratší vzdálenosti. Pokud potřebujete překonávat delší vzdálenosti, doporučujeme pro starší děti koloběžky typu Speed+ nebo Flex a pro mladší děti základní řadu Sprite nebo Cruiser.

Technické informace:

Určeno pro: Zábavu a pohyb
Věkové rozmezí: 5 – 12 let
Hmotnost: 2,5 kg
Nosnost: 50 kg
Složené rozměry: d.56 x š.26 x v.21 cm
Barva: Fialová
Specialita: Stabilita a naklánění
Nastavitelná výška: Ano
Možnost vyndání: Ano
Výška řídítek: 68 – 92 cm
Šířka řídítek: 26 cm
Skládací tyč: Ne
Vyndávací tyč: Ano
Velikost koleček: 120 / 80 mm
Šířka koleček: 0 mm
Materiál koleček: PU
Typ koleček: 78° Shore A
Šířka desky: 14,2 cm
Délka desky: 33 cm
Materiál desky: Vyztužený plast
Výška od země: 6 cm
Složení rukojetí: Ne
Brzda: Ano
Očko na popruh: Ne
Zadní blatník: Ano
Průměr kol 120 mm
Micro Maxi Deluxe Pro purple u nás získáte za akční cenu 3690 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Micro


Top