Micro Classic Neochrome

Tento kvalitní a žádaný kus Micro Classic Neochrome od známého výrobce Micro pořídíte tady a teď za výprodejovou cenu. Akční cena 5590 Kč
Cena: 5590 Kč

Skládací koloběžka Micro Classic Neochrome je nepřehlédnutelná vysoce elegantní skládací koloběžku pro dospělé i starší děti. Hlavní přednosti této skládací koloběžky je vzhled, elegance, 200 mm kolečka a nízko posazená nášlapná deska, která zajistí extra pohodlí.
Jedná se o rychlou a na ovládání komfortní koloběžku vhodnou i pro jízdu na delší vzdálenosti.
Velkou výhodou skládací koloběžky je samozřejmě její složení. Díky kompaktním rozměrům (šířka 13 cm a výška 31 cm) ji můžete převážet ve veřejné dopravě, uložit v práci pod stůl, ve škole do skříňky nebo si jí můžete přibalit do kufru na svojí dovolenou či výlet.
Koloběžka Micro Classic Neochrome je ideální pro rychlé a pohodlné přesuny ve městech, dojíždění do práce nebo do školy, ale je to také koloběžka, která Vám výrazně zvětší rádius vašeho poznání na výletech nebo dovolených. Je ale také vhodná pro rodiče, kteří ve volném čase nebo o víkendech rádi vyjíždějí se svými dětmi na výlety, do parků nebo třeba na cyklostezky.

Nášlapná deska a skládací mechanismus vychází z léty prověřené konstrukce modelu Micro Classic. Jedná se o pevnou nášlapnou desku, která se při odrazech nehoupe (nepruží) jako modely Flex. Nášlapná deska je u této skládací koloběžky posazena trochu níže, proto při menších odrazech nemusíte pokrčovat koleno stojné nohy a tím při delších cestách nebolí tolik Vaše stehna. Jedná se tak o komfortní a pohodlnou jízdu. Díky těmto vlastnostem nabízí koloběžka výbornou dynamiku a komfort odrazu při jízdě. Nášlapná deska má čistou délku pro nohy 33 cm a tvarově patří k užším a kompaktním deskám.
Řídítková tyč je výškově nastavitelná v rozmezí od 72 cm do 103 cm nad zemí.
Rukojeti řídítek jsou anatomicky tvarované a jsou vyrobeny z příjemného tvrzeného molitanu pro pohodlný a neklouzavý úchop. Obě rukojeti jsou sklopné pro zlepšení kompaktních rozměrů koloběžky.
Koloběžka je vybavena předním a zadním plastovým blatníkem pro ochranu jezdce před vodou a nečistotami. Zadní blatník slouží jako nášlapná brzda.
Koloběžka je osazena rychlými 200 mm PU kolečky která v kombinaci s kvalitními ložisky zaručí svižnou a dynamickou jízdu s minimálním valivým odporem.
Na spodní straně nášlapné desky je stabilní stojánek.
Koloběžku lze přenášet po složení jednoduše za řídítkovou tyč. Pro zvýšení komfortu pro přenášení má koloběžka připravena oka pro ramenní popruh, který není součástí koloběžky, ale naleznete ho v různých barevných variantách jako příslušenství.
Díky univerzální neonové barvě je koloběžka Micro Classic Neochrome barevně vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

Technické informace:

Určeno pro: Město, dlouhé vzdálenosti
Věkové rozmezí: Dospělí / Mládež
Hmotnost: 5,0 kg
Nosnost: 100 kg
Složené rozměry: d.72 x š.13 x v.32 cm
Barva: Neochrome
Specialita: Rychlost, nízko posazená deska
Nastavitelná výška: Ano
Možnost vyndání: Ne
Výška řídítek: 72 – 103 cm
Šířka řídítek: 38 cm
Skládací tyč: Ano
Velikost koleček: 200 mm
Šířka koleček: 35 mm
Materiál koleček: PU
Tvrdost: 83°Shore A
Ložiska: ABEC 9
Šířka desky: 8,5 – 12 cm
Délka desky: 33 cm
Materiál desky: Alu
Výška od země: 6,5 cm
Výška pod deskou: 2,8 – 4,0 cm
Stojánek: Ano
Složení rukojetí: Ano
Brzda: Ano
Přední blatník: Ano
Očko na popruh: Ano
Zadní blatník: Ano
Průměr kol 200 mm
Micro Classic Neochrome u nás získáte za akční cenu 5590 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Micro


Top