Michael Phelps Plavecké brýle NINJA YELLOW titan. zrcadl. zorník

Unikátní produkt Michael Phelps Plavecké brýle NINJA YELLOW titan. zrcadl. zorník od kvalitní značky Michael Phelps snadno můžete pořídit tady teď právě se slevou. Nabídky již od 1910 Kč
Cena: 1910 Kč

Plavecké brýle se žlutým titanově zrcadlovým zorníkem Michael Phelps jsou ideální volbou pro venkovní plavání za jasného počasí. Díky titanově zrcadlovým sklům brýle na plavání chrání váš zrak během plavání na otevřené vodě. Závodní brýle schváleny FINA.

Michael Phelps NINJA YELLOW TITAN disponují jednorázovým systémem Race Fit, což umožňuje pečlivé nastavení plaveckých brýlí přesně dle potřeb plavce. Plavecké brýle se systémem seřízení nízkých profilů jsou kvalitní brýle pro sportovní i rekreační plavce.
Jakmile pásek plaveckých brýlí jednou nastavíte, už nemusíte nikdy více. Brýle na plavání tak budou neustále připraveny na vaše závody.
NINJA YELLOW brýle na tréninkové plavání s titanovým zorníkem umožňují zorný úhel o 180 stupních. Navíc mají tyto pánské plavecké brýle zakřivené čočky, díky čemuž závodní plavecké brýle umožňují periferní vidění.
Brýle na závody i tréninkové plavání na otevřené vodě disponují kvalitním silikonovým páskem, který má nízký profil. Samozřejmostí je EXO-CORE 2.0 technologie, jež kombinuje 2 různé materiály pro maximalizaci výkonu plavce.

Softeriol Anatomical Geals poskytuje odolné těsnění proti úniku a nízkoprofilový design
Semi-rigidní Exoskeleton naopak maximalizuje strukturální pevnost a stabilitu plaveckých brýlí
Ultra měkké těsnění poskytuje vodotěsné utěsnění a maximální pohodlí
Čočky Plexisol ošetřené proti zamlžení
4x zaměnitelný nosní můstek: ergonomický, snadno vyměnitelný nosní můstek pro přizpůsobené a pohodlné nošení

Žlutý zrcadlový titanový zorník závodních plaveckých brýlí poskytuje plavci perfektní kontrast, díky čemuž zlepšuje teplé barvy i když svítí jasné slunce. Zároveň tento zorník plaveckých brýlí eliminuje oslnění plavce, které by mohlo být způsobeno odrazem světla o hladinu vody.
Barva žlutá
Michael Phelps Plavecké brýle NINJA YELLOW titan. zrcadl. zorník u nás získáte za akční cenu 1910 Kč.

Další produkty z kategorie Plavecké brýle

Další produkty od výrobce Michael Phelps


Top