Meteor Sloper s LED kolečky mátová

Tento akční a ve slevě kus Meteor Sloper s LED kolečky mátová od kvalitní značky můžete najít tady skutečně levně. Nyní za akční cenu 899 Kč
Cena: 899 Kč

Dětská tříkolka Meteor Sloper je určena pro děti do 50 kg. Má blikací LED kolečka. Tříkolová koloběžka Meteor Sloper potěší každé dítě nejen díky LED kolečkům, které během jízdy světélkují, ale i pro celkově veselý barevný design. Vedle oslnivého designu nabízí koloběžka Sloper i bezpečné jízdní vlastnosti.

Před první jízdou nastavíte odpovídající výšku řidítek (66 – 77 cm) a jde se na to! Široký nášlap koloběžky s rozměry 36 x 13 cm a gumové gripy řidítek absorbují vibrace a umožňují dostatečný komfort a bezpečnost během jízdy. Řízení předních kol se ovládá instinktivně náklonem postavy a řídítek do stran. Zatímco všechny spojovací a bezpečnostní šrouby a pojistky jsou vyrobené z pevné oceli, tak je celá konstrukce koloběžky vyrobená z kombinace lehkých a zároveň pevných moderních materiálů (aluminium a plasty). Vždyť celková hmotnost koloběžky jsou pouhé 2 kg. Vždy myslete především na bezpečnost, naučte děti používat nášlapnou brzdu na zadním kole a i přesto je nenechte nikdy jezdit bez dozoru. Ježdění na tříkolové koloběžce rozvíjí u dětí pohybovou koordinaci a rovnováhu.

Upozornění: Tento produkt je určený pro děti starší než tři roky. Před používáním koloběžky si pozorně přečtěte příslušný návod pro použití!

Technický popis:

Materiál: hliník, PP, nylon
Kola: PU
Průměr kol: 120 mm a 100 mm
Ložiska: ABEC 7
Řidítka: guma
Rozměry nášlapu: 36 x 13 cm
Brzda: nožní na zadním kole
Výška řídítek: nastavitelná, 3-úrovně po 5 cm (66-77 cm)
Hmotnost: 2 kg
Maximální zatížení: 50 kg
Balení: kartonová krabice
Průměr kol 120 mm
Meteor Sloper s LED kolečky mátová u nás získáte za akční cenu 899 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky


Top